Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyesek miért beszélnek...

Egyesek miért beszélnek láthatóan hozzám, de a nevemet is ismételgetik?

Figyelt kérdés

Nem értem.

Van egy pár ismerősöm aki ha találkozok vele jön ez a "Szia Péter! Hogy vagy, Petikém? Na és Peti láttad a...

Na jó, akkor találkozunk klésőbb, szia Peti.

De, nem értem ennek mi az oka, tudom hogy tőlem kérdezenk valamit, hozzám szólnak, és nem vagyunk sokan.

Gondoltam arra, hogy biztos többen vagyunk, és ezért így mutatják, hogy nekem szólnak, LN figyeljek. De, amikor pl 3 an vagyunk, vagy csak 2 en, akkor egyértelmű, hogy hozzám beszélnek.

Az ilyeneknek mi a bajuk?


2011. júl. 14. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem veled van a baj. Ez egyszerűen csak kedvesség a részükről.
2011. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

Mert olyan nyálasak, azt hiszik kedvesek, pedig idegesítőek! Ezek a "szájbarágós" tipusok, akiknek nehéz a felfogásuk, ezért azt hiszik másnak is az!

Ettől van rosszabb is: aki beléd karol, és a képedbe beszél, mintha debil lenne az ember! Még elmenekülni is macerás ezektől!

2011. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja nekem is van pár ilyen ismerősöm tényleg idegesítők
2011. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenek azok a telefonálók is, akik el akarnak adni nekem valamit, még életemben nem találkoztam velük, de a nevemet 5perc alatt 20szor elmondják. Ha lesz megint ilyen, megmondom neki, hogy tudom, hogy hogy hívnak.
2011. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!