Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha nagyon finganod kell egy...

Ha nagyon finganod kell egy kulturált helyen ahol csend van, mivel palástolod ha nincs lehetőséged félrehúzódni és kiengedni az ajtón?

Figyelt kérdés
Az a dübörgő fajta nem pedig a sunyi lapos.
2011. júl. 24. 22:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
37%
nem ,csak te vagy túl sznob az ilyen természetes dolgokhoz ,nem gondolod?jogunk van fingani ,mi abban a rossz?te talán nem szoktál?vagy tiéd rózsa illatú?
2011. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
10%
Én nem szoktam, hogy őszinte legyen. Sznob? szerintem ezt te sem gondolod komolyan. Mellesleg szerintem forduljaztok orvoshoz, hogyha ennyi bélgáz képződik bennetek, h azt tervezgetitek hol tudnátok eregetni -.-" lúzerek
2011. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
53%

@23:39

Honnan veszed, hogy nincs barátnőm? Van, és fingik is, mert nem olyan sznob, mint te.

2011. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
40%
"Honnan veszed, hogy nincs barátnőm? Van, és fingik is, mert nem olyan sznob, mint te." - Ez inkább intelligencia kérdése kedves hozzászóló. De hát ti olyanok vagytok, mások meg nem olyanok :)) Ettől színes a világ.
2011. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
23%
Sznob vagyok, mert nem rohad a belem xD Újfajta értelmezése a szónak. Köszi válaszoló, fél óráig röhögtem rajtad (és nem mellesleg a bnődön). Megérdemitek egymást, nem hiszem,h másnak kellenél ezzel a meglehetősen gyerekes és gusztustalan szokásoddal. De hát ti csak fingadozzatok ebéd közben, az esküvői dalotok is lehetne mondjuk az, vagy esetleg a csengőhangotok? szerinte jó ötlet, illene hozzátok, ti mind büdi-pár xD
2011. júl. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
24%
Ki lehet menni a vécére.
2011. júl. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy meg aki nem tud kulturáltan viselkedni, az ne járjon kulturált helyekre.
2011. júl. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Én visszatartom és utána halkabban tör rám újra. :D

Köhögni is szoktam, bár a sunyibb fajtánál, hogy tuti ne lehessen hallani belőle semmit. :)

2011. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
65%

Úristen, én nő vagyok és fingok, ha kell, nem szégyellem. Persze tudom kulturáltan csinálni, nem mindenki előtt...

Nem a sz*r kajától leszünk tele gázzal, de gondolom ez lényegtelen egy ilyen embernek.

Hála párom is ilyen, elfogadja és én is neki, hogy ez egy természetes dolog, nem szégyellnivaló párkapcsolatban, felesleges bujkálni, menekülni, pláne egy jó babos étel után... Na bumm, millió pár fingik a másik előtt, mert ez nem ciki! Te ne fingj, élj így, de ne minősíts feleslegesen másokat...

2011. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
15%
11:36 a kajátó leszel tele gázzal, ha ezt nem tudod, akkor a helyedben csendben meglapulnék, és nem hangoztatném a hiányos tudásomat -.-"
2011. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!