Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szeretnél amerikában élni? Ha...

Szeretnél amerikában élni? Ha lenne rá lehetőséged itt maradnál vagy mennél?

Figyelt kérdés
Ha mennél miért?Ha maradnál miért?
2010. dec. 29. 20:49
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
mennék
2010. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
82%
mennék, mert ott nem kell hogy valakinek a valakije legyél ahhoz, hogy sikeres legyél. Nem úgy, mint itt, ahol csak ez számít.
2010. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

nem kell hogy valakinek a valakije legyél ahhoz, hogy sikeres legyél


Ez így igaz!Nem vagyok amerika majmoló,de szerintem ha ott van benned kellő kitartás,akkor sokra viheted.Ha nem is milliomos,de jól fogsz élni.

2010. dec. 29. 20:59
 4/23 Bretso ***** válasza:
66%
Maradnék. Ott is dolgozni kell a sikerért meg itt is. Angolul bár egészen jól tudok, sosem érezném magam otthon. Mellesleg ide köt minden érzelem, ilyen infantilis ostobaságok.
2010. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ott is dolgozni kell a sikerért meg itt is.


Hát azért ezzel vitatkoznék.Szerintem ott fele akkora befektetéssel sokkal nagyobb sikere lenne az embernek.Itt hiába akarsz csinálni valami jó dolgot,vagy hiába találsz ki valamit.Itt a kutya nem kiváncsi rád,ott meg azért nyitottabbak az emberek.Ráadásul szerintem könnyebb az előre jutási lehetőség.

2010. dec. 29. 21:02
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Idegenként szerintem 2x akkora energiával sem biztos, h érvényesülni tudnál.
2010. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Azért oda se mehetsz csakúgy.

Mennék, ha tudnék vinni minden számomra fontosat (pl. a madaraimat), és ha be tudnék jutni tapasztalatszerzés céljából tanulmányaimnak megfelelő cégekhez (animáció, informatika, hologram technológia), majd a megszerzett tudást hazahoznám néhány év múlva az összegyűjtött pénzzel, és megvalósítanám az álmomat, amihez a pénz elengedhetetlen, a tapasztalatok meg megkönnyítik a munka elindítását, a technológia kiépítését.

2010. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én voltam már Európa több országában, és Californiában is. Összehasonlíthatatlan. Ha fiatalabb lennék, biztos, hogy kint maradnék. Fantasztikus ország. Tényleg a lehetőségek hazája.
2010. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Akinek büdös a munka, az oda se kell.
2010. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha mennék, én nem oda mennék, inkább Nyugat-Európába, vagy Kanadába, vagy Ausztráliába. De talán kalandból akár egy távoli fejlődő országba is inkább, mint az USA-ba.
2010. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!