Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha lenne rá lehetőséged itt...

Ha lenne rá lehetőséged itt hagynád az országot egy jobb élet reményében?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Én itthagynám.

Sajnos a nyelvtudásomon lenne mit fejleszteni, így nem mernék nekivágni semmiképp a kinti életnek, ki tudja, hogy ki mivel hol és hogyan ver(het)ne át.

De ha perfekt lennék valamilyen idegen nyelvből, és lenne lehetőségem, ha más nem, szerencsét próbálni biztos kimennék.

24/L

2010. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Válaszom igen. Most pont ilyen helyzetbe kerültem. Mérlegeltem az előnyöket és a hátrányokat egyaránt. Persze az én esetemben csak 1 évről lesz szó, de igazából nyitott vagyok mindenre, bárhogy is alakul.

21/L

2010. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben kint adódna olyan munkalehetőség, ami a majdani végzettségemnek megfelelő, és még kicsit lazábban is foghatnék anyagilag mindent, mint egy itthoni hasonló munkával, akkor minden további nélkül mennék. Ha nem járnék jobban mint itthon, akkor maradnék. Nem életcélom hogy külföldön éljek, de ha választás elé kerülök mindenképpen mérlegelni fogok! 20/L
2010. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
simán
2010. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen!
2010. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 10. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy dilemmám van ezzel kapcsolatban....szeretem ezt a helyet,akármilyen is......de nagyon nagy a nyomor,és nem lehet előbbrejutni......végleg nem, de 3-4 évre,hogy legyen pénzem ,kimennék.
2010. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy idővel honvágyam lenne, de megpróbálnám.
2010. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze húznék egyből olaszországba vagy finnországba!
2010. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!