Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mért szoktak beszólni az...

Mért szoktak beszólni az utcán/és mit kéne tenni olyankor?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 14:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

pl.múltkor olyat szóltak be hogy de ronda ez a gyerek(mer sok az arcomon a pattanás),de mi a f.szt tehetek én róla..

ja és ott voltak a haverjai és meg természetessen egyedül voltam(milyen meglepő)

2011. júl. 25. 14:25
 2/18 A kérdező kommentje:
14/F
2011. júl. 25. 14:26
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.Az aki csak akkor mer kötekedni másokkal amikor a háta mögött állnak a haverjai az a szememben egy szánalmas kis senki.

Ne is foglalkozz velük,nem éri meg..

2011. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Tegyél ugy, mintha meg sem hallanád. Mást ugysem tehetsz az idősebbekkel szemben, főleg ha többen vannak. Viszont ha már komolyan belédkötnek pl. meglöknek, megütnek, azt ne hagyd, ha megütnek, üss vissza. Én ajánlom, hogy szerezz be paprikaspray-t (nem gagyi kínaipiacost) önvédelemnek, és egy bicskát vagy kést. Egy bizonyos pengehossz alatt szabadon viselhető önvédelemre. Sosem lehet tudni mikor jönnek jól. Ajánlanám a gázpisztolyt is, de azt asszem csak 18 fölött adnak.

Egyébként én is tiszta pattanás voltam ennyi idősen, mostmár szerencsére nem annyira és néha belém is belém kötöttek. 19F

2011. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hallgass zenét fülessel, így tuti nem hallod.
2011. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Velem is dettó ez volt, de sosem kötöttek belém, még beszólni sem nagyon mertek, a rossz kisugárzásom miatt, amit már sokan mondtak nekem. Egyszer kerültem majdnem tömeg verekedésbe, akkor is azért mert van egy haverom aki eléggé ez a gyáva kisfiús típus. Vele is az volt hogy láttam ahogyan az utcán kötekedtek vele én persze amint észrevettem bicóval eléjük vágtam, persze meg akartak ütni, de elő villantottam a sprét aztán már menekültek is. Elég veszélyes környéken éltem kb fél évig és akkor szereztem be pár önvédelmi cuccot. A paprika spray az jó ötlet de érdemes hivatalos önvédelmi oldalakról rendelni vagy vadász boltokban is lehet kapni. Shokkolót is lehet venni, én azt csak a vadkutyák miatt vettem, mert volt hogy rám támadtak. Gázriasztó pisztolyt csak 18 év fölötti személynek adnak, és abból sem mindegy milyet vesz az ember, mert abból is van ami engedély köteles.
2011. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, komolyan azt hiszitek, hogy önbizalmat lehet meríteni egy olyan tárgyból, amit ha kivesznek a kezedből, helyben agyonvernek? A legnagyobb arcút kell megütni, lehetőleg akkor, amikor beszél. Ha eléggé megleped, és minden dühödet beleadod, akkor eldől, legalább néhány másodpercre, de ezt még ki kell várni. Ha a legnagyobb padlón van, a legtöbb mostani fiatal nem fog neked menni. Az én időmben más volt, ott még tényleg veszélyesek lehettek az ilyen bunyók, de manapság amint földön vagy, csak nevetnek és elmennek, neked meg maximum eltört valamid. Annyit megér, hogy vagy elvernek, vagy nem kötnek beléd többet.
2011. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az önvédelmi fegyverek, mint a nevük is mutatja, önvédelemre szolgálnak és nem önbizalomnövelésre. Aki az önbizalmát akarja növelni, az egyből éles fegyvert vesz, mert azt is lehet.

Azt meg megnézném, hogy hogy veszed ki a gázsprayt vagy gázpisztolyt valakinek a kezéből, mikor éppen tüzel rád és nem látsz semmit a fájdalomtól. Íme egy videó egy szimulált támadás gázpisztollyal való megállításáról: [link]

A kés persze más dolog, de legtöbbször elővenni is elég, nem kell vele harcba bocsáltkozni.

2011. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A gáz az tényleg jó, én próbáltam már magamon, nagyon offra vág.

Amúgy ha ennyire zavar menj el boxolni meg kozmetikushoz.

De lemerem fogadni, h egyikből se lesz semmi, mert holnapra már le fogod szarni.

2011. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:07

Honnan tudod???

Amúgy szoktam járni kozmetikushoz,boxolni nem csaj judozni szoktam,de a jövőben lehet hogy átváltok rá

2011. júl. 26. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!