Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mért szoktak beszólni az...

Mért szoktak beszólni az utcán/és mit kéne tenni olyankor?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 14:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Azt meg megnézném, hogy hogy veszed ki a gázsprayt vagy gázpisztolyt valakinek a kezéből, "


Ki az a gyökér, aki egyedül szól be bárkinek, mire ellövi, már 2-3 ember ott áll körülötte.

2011. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A legtöbb revolver gázpisztolyba 6 töltényt lehet tenni. Ha egy három tagú társasággal számolunk, mindegyikre jut 2 lövés, ami bőven elég, főleg, hogy az első lövés után úgyis futni fog az összes, és többet nem is kell pazarolni. És akkor az akár 18-as tárral rendelkező öntöltősekről nem is beszéltem.

A gázsprayt mondjuk tényleg ésszel kell használni, mert csak pár másodpercre elég anyag van bennük. De ezzel is le lehet akár 3-4 embert fújni, annyit bőven kapnak az arcukba, hogy ne jöjjenek utánam, ha elfutok.

Nézz utána a dolgoknak, mielőtt ostobaságokat beszélsz, kedves előző.

2011. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Gázpisztolyt meg nem vehet.
2011. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Csak beszólt neki valami kis gyökér.Nem támadt rá a vietkong.Jó,hogy nem csinálnátok már Rambót belőle.....:)
2011. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Márpedig ebben az országban, ahol a cigányok ártatlan embereket lincselnek meg a nyílt utcán, nem árt felkészültnek lenni (hamár a sünökre ugysem számíthatunk). A jogos önvédelem pedig korántsem egyenlő azzal, hogy valaki Rambo-e vagy sem.

Gázpisztolyt meg vehet neki az apja. Én is vennék a gyerekemnek, ha tudnám, hogy van annyi esze, hogy nem az osztálytársát fogja arconlőni vele játékból, hanem akkor fogja használni, amikor kell.

2011. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nem figyelek oda rájuk. Ha reagálsz rá, vagy látják rajztad, hogy félsz tőlük, az nagyobb löket nekik ahhoz, hogy folytassák a pofázást.
2011. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
*rajtad
2011. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Uhh ez a gazpisztoly nem jo teljesen olyan mintha lelonel valakit. Mi van ha a haverjai felreertik azt hiszik h kb meg akartad olni es jol kinyiffantanak. Mert hat egyre ralosz de ott van tobbi is. Persze az valoszinubb hogy mind elszalad. Azert az onvedelmi sportok is jok(csak sok ev kell a tanulashoz) pl ha szorakozohelyen vagy ott nem veheted elo a spray-t. Vagy ha elfelejtetted magaddal vinni. Nekem is volt mar h beszoltak , meg akartak verni stb pedig lany vagyok es nem provokaltam. Ha majd rosz kornyekre koltozok valamikor bizti beszerzek valami paprikaspray-t az meg kobor kutyakra is jo.


Ja hogy a kerdesre is valaszoljak azert szolnak be mert primitiv idiotak es tudjak hogy te is ezt gondolod XD.

Es a felelmet osszetevesztik a tisztelettel. Ergo megverem : en felette allok.

2011. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!