Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem nézik bunkónak a férfit a...

Nem nézik bunkónak a férfit a nők, ha nem biztos, hogy ismerik az illemet? Vagy ismerik a lányok manapság ezt az illemet?

Figyelt kérdés

Ugye mindig a nőket kell előreengedni. DE viszont kocsmában, étteremben a férfinak kell előre menni.


Viszont ezt mennyire ismerik a nők? Tehát ha megyek egy étterembe egy lánnyal akkor ha előre megyek bunkónak fog nézni vagy nem?


2011. júl. 30. 04:15
 1/10 anonim ***** válasza:
hátilyen késdobálós kocsmába tényleg te menj elöl, meg olyan étteremben ahol asztalhoz kisérnek és neked illik ezt intézni... szerintem nem fog bunkónak nézni énis ugy gondolom hogy ilyenkor a fiu menjen be először.
2011. júl. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hali


Hugom 16 lvesen ismerte már ezt az illemet és a barátnőim nagy része is tudta ezt.Lehet ,hogy embere válogatja ,de én a nők 90%ánál azt vettem észre ,hogy tudják miről van szó.Hogyha pedig a lány akar bemenni akkor mond el neki ,hogy miért is neked kell menj előre.Kifelé pedig neki kell elől menjen.

Sok sikert!

2011. júl. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát...bunkónak lehet h nem könyvelnélek el,de feltűnne és nem kapnál érte pirospontot

20/L

2011. júl. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ismerik a lányok ezt az illemet, legalábbis a környezetemben biztos.


Legfeljebb figyeld a hölgy reakcióit, és ha nagyon értetlen és vágja a pofákat, akkor ismertesd vele az illemet és ennek okát.

2011. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"hát...bunkónak lehet h nem könyvelnélek el,de feltűnne és nem kapnál érte pirospontot "


Pont erre irányult a kérdés. Pedig ez illem.

2011. júl. 30. 13:23
 6/10 napietus ***** válasza:
a nők többsége ismeri az illemet, így ezt a szabályt is. neveletlen prosztó p*csák meg nem mind1, mit gondolnak Rólad :D? irreleváns a véleményük.
2011. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ismerjük! :)


Aki meg nem, az vagy nagyon fiatal, vagy nagyon műveletlen.

2011. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ezt sokan ismerik,én is,és úgy is gondolom, hogy így helyes, mi a párommal ha nem is hetente, de mondjuk kéthetente egyszer beülünk a kocsmába az ismerősökkel valamire, ilyenkor mindig a párom megy be előttem, ha bármi gáz lenne ő az erősebb. (szerencsére eddig semmi ilyen nem történt) 22/L

2011. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan ismerik ezt. Bár nekem személy szerint az a "kedvencem" amikor nagy lovagiasan előre engednek mondjuk a suli ajtóban. Két böhöm nagy nehéz fémajtót kell elképzelni. Előre engednek, én küszködök a nehéz fémajtóval, alig bírom kinyitni, ők meg örülnek a fejüknek, hogy milyen udvariasak voltak. Nem azt mondom, hogy nem bírom el, de akkor inkább úgy udvariaskodjon, hogy az nekem is jó legyen. Akkor inkább menjen előre, és tartsa meg az ajtót, mint hogy nekem kelljen küszködni vele.
2011. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én pl. ezt ismerem, és nem zavar, ha párom előttem bemegy.


De ez lenne a legkevesebb, amit elvárok a férfiaktól, jobb lenne, ha pl. metrónál nem taposnának agyon (mikor már az ajtóban van a lábam), hogy leülhessenek.

2011. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!