Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek undorító dolog...

Szerintetek undorító dolog belepisilni a zuhanyozóba?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én gyerekkoromtól kezdve azt tanultam, hogy azt "szabad", és kíváncsi vagyok, mert úgy vettem észre, másoknak nem ez a véleménye..
2011. aug. 1. 19:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Szabad! Egyszerűen nem tudom kihagyni, mindig rámérik, ha csurog a víz! Pedig nem vagyok fiatal.
2011. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%

hát eléggé mert gondolom folyó víz mellett állsz a zuhanyzóban


na már most, ha folyik a víz és - már elnézést, de - te belehugyozol, akkor szépen a saját hugyodban fogsz tapicskolni vízzel keveredve...


igen, elég undorító..

2011. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
A strandon undorítóbb, otthon meg lemegy a lefolyóba és lemosod magadról. Viszont zuhanyzóba szarni, és egy fél papuccsal lereszelni a lefolyó rácsain már elég etikátlan. :D
2011. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
23%
még jó hogy nem ez a véleményem! pff nem igaz nem lehet a wc-n intézni? olyan nehéz megoldás? 1. gusztustalan 2. mondjuk te vagy a férj, a feleséged meg majd abban totyog? mert persze, leöblíti a víz.. na de ottmaradhat vmi. kösz engem remélem majd megkímélnek ettől.
2011. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Na aki írja,hogy undorító ,,nem hiszem,hogy neki nem jön rá a pisilés:) Elengedi csak nem vallja be.Bocs le pontozhatsz,de nem hiszem!!Én is be engedem ha rám jön és nem tapicskolok a pisibe.

Sajnos az ivó vizünk is félig pisi csak fertőtlenítve van,

Aligha van olyan víz molekula a földön amit valaki ki nem pisilte volna,

Amúgy tudni kell a földünk 70% víz ebből 1% iható!

Na úgyhogy nekem ne finnyázzon senki!!!

2011. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
29%
mii? én kérlek, SOHA nem csináltam ezt. komolyan nem lehet elhinni? megáll az ész :O
2011. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%

Biztosan nem mindenki végzi zuhany alatt a dolgát, de hogy rengetegen (vagyunk) arra fogadni mernék.


A többieknek pedig üzenném, hogy NE járjanak strandra, mert bizony ott aztán nem csak a sajátjában tapicskolnak, az emberek, hanem sok-sok mindenkiében.


Néhány éve voltunk a Gárdonyban és a parton ücsörögtünk amikor a víz odasodort valami szerves anyagot.

Na az sem volt semmi. Ehhez képest a zuhanyba csorgatni (úgy hogy az azonnal le is folyik ugyanoda ahová a wc-ből folyna) semmiség.

2011. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%

Én általában belepisilek, ha előtte nagyon kell pisilnem, kakilok, vagy megvan akkor nem, max fürdés végén egy picit.

Egyébként meg sokkal durvább dolgokkal érintkezik a lábunk, attól, hogy a talpunkhoz ér a saját pisink nem lesz semmi bajunk.

Medveczky Ilona meg meg is issza.

Anyám viszont undorítónak tartja, ő fürdés előtt-után wczik.

2011. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 ava87 ***** válasza:
90%
Mellékesen megjegyzem, hogy egészséges ember vizelete semmilyen módon nem ártalmas az egészségre.
2011. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
23%

engem nem érdekel ki még miben tapicskol, meg mit csinál Medveczky Ilona! :D legalább akivel egy házban élek az után ne kelljen ilyenben tapicskolnom még véletlenül se.

öe asszem túlértékeltem az embereket. :S

2011. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!