Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rossz szokás ez vagy más is...

Rossz szokás ez vagy más is mos így fogat? Lennt info

Figyelt kérdés
Megengedem vizet kádban és míg telimegy fogat mosok de úgy hogy ülök a kádban és amit kiköpök az a szappantartó felső részébe megy amit odarakok (ilyen kis dobozszerű valami) és utána miután megfürödtem kiöntöm , átöblítem.
2011. aug. 10. 20:29
 1/10 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy rossz szokás. Ha így szoktad meg, hogy a pancsit meg a fogmosást egyszerre csináld, azzal nincs semmi baj. :)
2011. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg az a szokásom,h ülök a kádban,és közben mosom meg a hajam:)
2011. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért ez nem túl higiénikus, mivel a szappantartóba is kerülhet a köpetedből, valamint a dobozszerű valami is idővel koszolódik. Miért nem jó a "hagyományos" mosdókagylós megoldás?
2011. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én meg zuhanyzás közben mosom a fogaimat. Így esik jól.
2011. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam régebben, amikor négykor keltem és nem volt sok időm, az volt a szokásom, hogy mivel az első hogy reggel megyek wc-re, előtte fogkrém a fogkefére és irány a wc. Kettő legyet egy csapásra. Hát ez most így leírva nem tűnik túl higiénikusnak :) Az ott lévő vödörbe, amivel leöntjük a wc-t abba köptem bele, amit kellett és utána a lemosás, zuhany stb. Phúj, de undorító amit csináltam :D De nekem meg ez esett jól a reggeli merengés a wc-én :)
2011. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

"Az ott lévő vödörbe, amivel leöntjük a wc-t...".

Már bocs, de jobb helyen a WC-t lehúzni szokás, nem leönteni.

2011. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát lehet nem a leghigiénikusabb megoldás amit csinálok, de átöblítem meg próbálom tisztán tartani a "dobozt".
2011. aug. 10. 22:06
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

ma 20:58

Leköltöztünk falura és spórolunk (annak ellenére, hogy összkomfortos a ház) a vízen. Amikor mosogatunk nem leöntjük a vizet a lefolyóba, hanem felhasználjuk, ugyanígy a fürdő vizet sem öntjük le, hanem összegyűjtjük a wc lehúzásához. Csak úgy mint ahogy az eső vizet is összegyüjtük az öntözéshez stb. Mi olyan érthetetlen ezen??? Mi az hogy jobb helyeken??? Miért ha megtehetném, mert százezreket keresnék, akkor azt mondanám nem spórolok, had follyon a víz had menjen feleslegesen??? Máshol meg szomjan halnak?? Látszik, hogy fogalmad nincs a világról. Anyuka, apuka biztosan eltart. És @arsz bele a nagyvilágba...

2011. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
97%
előttem lévőnek nagyon is igaza van
2011. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

23:09


Köszönöm! Fel is pontoztalak!

2011. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!