Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi lenne helyes ebben a...

Mi lenne helyes ebben a helyzetben? Legszívesebben felpofoznám, ha még egyszer meglátom!

Figyelt kérdés

Általánosban volt egy srác, aki megkeserítette az életemet, mert gyenge voltam. Az osztály nagy részével együtt bántottak, de nem tettem semmit.

Tegnap egy a sorban előttem állt a volt osztálytársam, és egy közös ismerősünk. Az ismerősöm köszönt, visszaköszöntem. Rám sem nézett, én automatikusan többesszámban köszöntem.


2011. aug. 12. 19:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem, hogy miattuk is begyógyszereztem magam.
2011. aug. 12. 19:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Köpd szemen.Vagy sz@rd le ,lépj túl rajta.
2011. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tetris ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen szemét osztálytársam. Mára már nem tudom mi lett vele, de azon szoktam néha élvezkedni, hogy elképzelem, hogy megrokkant, elszegényedett, magányos, valami nagy betegsége van, hogy szenved mint egy állat. Remélem valami azért valóra is vált ezekből. Mert az nem lehet, hogy egy ilyen szar alak, még jól is éljen, meg boldogan!!!!!!! Ilyen nem lehet!!!!!
2011. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Középsuliban a mi osztályunkban is volt egy macsó emberke, szerintem arra élvezett, ha az osztálytársait bánthatta. Nagy, köcsög, debla állat volt, a suli mellett bokszolt is, versenyekre is járt, semmi más témája nem volt a verekedésen kívül, meg hogy ő micsoda profi ebben, ezt sajnos igyekezett is bizonyítani állandóan az osztálytársain (a ringben azért nem volt annyira profi). A suli elvégzése után a hasonló "kemény" fiúkból álló bandájával részegeskedett, verekedéseket provokáltak.

Aztán egyszer hallom, hogy meghalt, ez kb. a suli után 6 évvel volt. Állítólag valahol úgy megverték, hogy belehalt. Úgy látszik emberére talált. A hír hallatán nem éreztem örömet, közömbösen vettem tudomásul. Azért a sors néha igazságos is tud lenni.

2011. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

>> Az osztály nagy részével együtt bántottak...


Gondolom, nem ok nélkül. Biztosan nagy sza.rházi lehettél, vagy még most is az vagy.

2011. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondani könnyű, de tény, hogy az ilyen embereket le kell sz@rni. Most mit tudsz csinálni? Legfeljebb abban a pillanatban kellett volna beszólni neki valamit, ha nagyon bánt a dolog "Na mi van te f@szkalap, már meg sem ismersz?"

Aztán ki tudja, lehet, hogy csak elbambult.

2011. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fenét, azt kell látni, mi van a kérdés mögött !!

Tény, hogy az emberek egy jó része rosszindulatú, irigy, árulkodó stb. Hány százalék ? Mondjuk, 20% - talán 40%, vagy inkább 70% ? Na, az az arány ugyanannyi itt is, a kérdezők között is !!

2011. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%-os, persze igazad van, de ennél a kérdésnél nem vennék mérget rá. Hiszen azt írja a kérdező, hogy "gyenge volt", tehát bántották, de nem tudta megvédeni magát, nem tett semmit. Most is begyógyszerezi magát, ha látja ezt a hülyét. Egy általad említett sza.rházi, nem hinném, hogy kavar valamit, aztán ennyire kétségbe van esve, mimóza. Az miért venné fel, hogy hajdani ellensége nem köszön vissza neki?
2011. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

le kell kaksizni :D

Te így is többet érsz nála. A sérelmek ellenére köszöntél neki, de ő meg se hallodta. Az ilyen embernek, aki ennyire gondosz gondolj bele milyen élet juthat!:) Lépj túl rajta. Ha nem törődsz vele, az sokkal jobban fáj neki, hogy semmibe nézed. :D gratulálok,hogy túlléptél!:) Én nem lettem volna rá képes. Te vagy az erős, nem gyenge :)

2011. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha ugyérzed hogy mostmár vagányabb lettél mint ő , a mostani osztálytársid szeretnek, akkor nézz rá és köpd le, vagy esteleg verd meg de nagyoncsunyán
2011. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!