Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Legszívesebben a saját születé...

Legszívesebben a saját születésnapomat sem ünnepelném. Van ezzel így valaki?

Figyelt kérdés

Persze a társadalmi nyomásnak engedni kell, magyarán szólva nem tartanának normálisnak, ha nem emlékeznék meg róla. Noha valahol jól esnek az apró ajándékok, kimondottan kellemetlenül érzem magam, mikor átveszem őket. Minek a hacacáré? Karácsony dettó. Az összes többi mesterkélt "ünnep" úgyszintén. Sokan nem fognak ezért szeretni, de a nemzeti ünnepek még ennyire sem hatnak meg.

Számomra az az ünnep, ha bedugaszolhatom a fülem fülhallgatóval és elmélyedhetek a gondolataimban. Semmi más.


2010. okt. 21. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Kamu válasza :

Ezzel én is így vagyok.Amikor köszöntenek, mindig azzal hárítom el hogy hagyjuk a tiszteletköröket.

2010. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. Anyukám még megérti, tavaly pl elvitt pizzázni, a szülinapomon, és ennyi. Bezzeg apámék 2 héttel előtte már verték a nyálukat, h jajj mit kérsz, meg jajj mikor jössz át ünnepelni, mit főzzünk... stb. Aztán ha nem pont aznap, hanem 1 nappal később mentem át, az már "nem volt ugyan az". Pedig nekik volt olyan fontos. Kiborító.
2010. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokszor én is így vagyok vele. Olyan nap, mint a többi, és a családom szerencsére nem kerít neki nagy feneket (mivel nincs miből), puszi-puszi, oszt' jól van.
2010. okt. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem utoljára volt vmi különösebb a születésnapomon, meg névnapomon....most annyi, h mindenki fölköszönt.....

Viszont a leírtak alapján azért nálad kicsit túlzás, h ennyire irtózol mindenféle ünneptől. Nem vagy depressziós, vagy szoc. fóbiás?

2010. okt. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Énis utálom az ünnpeket, karácsonyt, szülinapokat. Ilyenkor mindenki stresszes, meg megjátszott. Még a szilvesztert se szeretem, pedig egyébként szeretek bulizni.
2010. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szintén zenész, az álszenteskedés nem az én asztalom, a boltok meg megélnek nélkülem is. A szülinapomat a hátam mögé se kívánom 33 leszek......
2010. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Visszataszító színjáték. Nem kérek abból, hogy az évben 2 napon szeressenek: a születésnapomon, meg karácsonykor. Aki számít nekem, az minden nap annyit ad, mint ezeken a napokon mások. A többi meg nem érdekel.


Nem vagyok sem depressziós, sem szocfóbiás. :) Talán pszichopata, de mindenképpen vidám. Semmi köze az ünnep-iszonyomnak a lelki állapotomhoz.

2010. okt. 22. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezzel a dologgal én is úgy vagyok, mint te!

Ha valakinek eszébe jut és gratulál, azt megköszönöm és ennyi. Ha valakinek nem jut eszébe, akkor sincs semmi baj. Felesleges minden felhajtás. A semmit érő ajándékoknak nincs sok haszna.

2010. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!