Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fingós kérdés, ti mit tesztek...

Fingós kérdés, ti mit tesztek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Szóval úgy néz ki a helyzet, hogy egy szobában vagy, mikor végre kimennek az emberek és csak te maradsz egyedül, gondolod magadban végre finghatsz egy jót. Meg is történik, és abban a szent pillanatban valaki váratlanul megközelíti az ajtót és látszik rajta hogy nagyon be akar jönni a szobába. Te már érzed, hogy büdös van. Mit teszel? Ha felállsz akkor húzod magad után, én már próbáltam a szoba másik sarkába menekülni nem jó ötlet!
2011. aug. 1. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ő akart bejönni, vállalja a következményeket. Esetleg ha bejön kérek tőle papírt, ha van egy kis fantáziája azzal a lendülettel ki is megy.
2011. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Kinyitod az ablakot és mélyen kinézel a természetbe, esetleg felhozod az időjárást.
2011. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én a multkor elkezdtem kegyetlen sebességgel szétlegyezni hátha eloszlik
2011. aug. 1. 17:23
 4/10 anonim válasza:
90%
Told le azt aki bejött, hogy szégyelhetné magát idehozta ezt a büdöset.
2011. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Úgy teszek, mintha semmi sem "történt" volna, ha van benne egy kis kultúra, akkor remélhetőleg ő is ugyanezt fogja tenni. Egy idő után úgysem érződik már. Nem olyan nagy tragédia ez, szerintem nem kellene ezzel ennyit foglalkoznod.
2011. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Hát mondjuk én alapból nem szoktam ilyet csinálni ha más is van a közelben, pl nyilvános helyen, ha meg lakásban vagy, otthon vagy másnál, akkor ki lehet menni a wc-re.
2011. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tetro ***** válasza:
100%
ha oldalazva mégy arrébb akkor nem megy utánad
2011. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ha oldalazok ugyanúgy utánam jön csak akkor nem csíkot húzok hanem felhőket engedek
2011. aug. 1. 18:54
 9/10 anonim válasza:
Jaj én nagyon nevettem a válaszokon. Én ilyenkor ha tudok, úgy csinálok, mintha be lennék takarózva egy ideje, és beszorítom a takaró alá, aztán ha kimegy az illető, gyorsan ellegyezem.
2011. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Buliban szoktam olyat, hogy amikor hangos a zene, és éppen arrébb akarok menni, akkor elengedem, mert muszáj :D De volt már suliban is, zsúfolt folyosón, de ott halkan, kövessen az, aki ügyes :D


xDDDXDDDXDXDXD

2011. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!