Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Barátkoznál olyan emberrel,...

Barátkoznál olyan emberrel, aki külsőleg egyáltalán nincs a toppon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval arról lenne szó, hogy lesz gólyatáborom pénteken (9.es leszek) és hát külsőleg eléggé khm... szóval egyáltalán nem vagyok jóképű...

Elég sok a pattanásom is és már 3 éve szenvedek velük de sehogy sem akarnak elmúlni, ezen kívül nagyon fehér bőröm van, egyáltalán nem vagyok lebarnulva, és a fogaim sincsenek a legjobb állapotban... (1 év alatt nem tudom mitől olyan szinten megromlottak meg csíkok lettek az elülső fogaimon, és most nagyon rosszul állunk anyagilag szóval nincs pénz megcsináltatni. az SZTK-s fogorvos azt mondta hogy nem lehet vele mit csinálni de nem akarom elhinni neki...:SS)


Szóval így megyek a gólyatáborba. Ezenkívül rendkívül gyakorlatiatlan és szerencsétlen vagyok, és eléggé rosszul érzem magam a bőrömben mikor a tükörbe nézek és látom mennyire selejt vagyok. :/

Viszont elég sok barátom van meg jó társaságnak tartanak, szóval mint központi embert mindig hívnak mindenhova. Nem akarok nagyképűnek tenni de szerintem a humorom is rendben van meg eléggé megértő tudok lenni másokkal és ha NEM műszaki dolgokról (mert azokhoz semmit se értek) vagy fociról van szó, akkor el tudok beszélgetni bárkivel szinte bármiről...:D Meg azért elég sokszor meg tudom nevettetni a környezetemben lévőket is.



Na de összefoglalva: ilyen ,,állapotok" mellett Te például szóba állnál velem a megismerkedésünk után (mert azt nem lehet elkerülni a gólyatáborban ugye...)? Csak mert nagyon félek attól hogy ki fognak utálni... :SS


(Az osztályban 20 csaj lesz és 6 fiú, szóval nagy többségben vannak a lányok)


Köszi szépen, 15/F.


2011. aug. 15. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én szobaalnék veled 15/f de lehet hogy a csajok kissé elenszenvesnek fognak tartani.
2011. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És itt semmi érzelmi közeledésre nem gondoltam, csak szimpla barátkozásra. Úgysem lenne esélyem senkinél és ezt magam is tudom :D
2011. aug. 15. 20:40
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem kinézet alapján válogatom a barátaimat.
2011. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
kedvesnek kell lenni mindenkivel és nyert ugyed van :D
2011. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az megy hogy kedves legyek az emberekkel, csak attól félek hogy eleve ,,undorodva" fognak velem szóba állni aztán akkor nem megyek semmire a kedvességgel... Már ha szóbaállnak velem...
2011. aug. 15. 20:45
 6/16 anonim ***** válasza:
feküdj ki napozni még van 3 napod jobb lesz a színed és a pattanások is halványodnak
2011. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a napozás nálam kizárva, a bőrgyógyász megmondta hogy nem fogok barnulni. :// Próbáltam biztonságosan odafigyelve hogy szüneteket tartsak meg egyszerre ne legyek sokat a napon... Így szerencsére nem égtem le de nem is barnultam semmit. Szóval 3 nap alatt lehetetlen lenne :S
2011. aug. 15. 20:52
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha nem ezen szorongsz, akkor biztosan minden rendben lesz. Mert ah emiatt érzed rosszul magad, azt észreveszik rajtad mások és ez nem túl szimpatikus.


ha azt látják, hogy van önbizalmad, jó fel vagy és nyitott, akkor nem lesz gond.


Sok társaságban megfordultam már, és azt látom, hogy a tipikus "jó fej vagyok, társaság középpontja vagyok" figurák egyaránt kerülnek ki jóképű és nem kimondottan szépség emberek közül is.

Nem ez számít.


A mostani munkahelyemen a legmenőbb pasi alacsony, gebe, pattanásos, fogatlan és még büdös is. De emellett hihetetlenül okos, éles eszű és jó a humora, mindenféléről lehet vele dumálni, hülyülni, mindig feldob, és lehet rá számítani. Nem lehet rá haragudni. :)


De ha már így állsz a dologhoz, ilyen parával, az nem jó jel.

Gondolj arra, ők is csak emberek, nekik is vannak hibáik, ami miatt a aggódhatnának. Lehet te nem látod egy lány striáit, de ő halálra stresszelheti magát ezen belülről.


Amúgy ha jobban állsz majd anyagilag, egy magán bőrgyógyászhoz menj el, mert gyógyszerrel lehet kezelni a bajodat. Nekem se segítetek az SZTK-ban csak magánban.

2011. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Barátságban nem számít a külső.
2011. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha van beszélőkéd és szórakoztató a társaságod akkor senkit nem érdekel hogy hogy nézel ki.Ha meg hívnak is akkor nincs gond.
2011. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!