Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért issza magát ennyi...

Miért issza magát ennyi tinédzser hullarészegre 1-1 bulin?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 08:48
1 2
 1/12 Katakonyhabomba válasza:
Mert azt hiszi, hogy menő lesz tőle!
2011. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert valójában unatkozik! Ahogy beszélgetek ismerős tinikkel, mindig az derül ki, hogy az a buli, hogy elmennek valahová, ott pedig nem csinálnak semmit. Maximum táncolnak. De aki például nem szeret/nem tud táncolni, az gyakorlatilag csak áll és nézi a többieket egész éjszaka. És jobb híján iszik. Így kevésbé unalmas a buli. Ha meg mocsok részegre issza magát, akkor szerencséje van, mert nem is fog emlékezni az estére.
2011. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert pl ezt látja otthon, vagy a barátaitól a buliban. Ha nem iszik, az pedig "ciki" sajnos manapság már.
2011. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

"sajnos manapság már"


Manapság? Régen mikor mi voltunk tinik, ugyanez ment!

2011. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
79%

Én is benne voltam ebbe :D

Legtöbb tini azt hiszi, hogy milyen jól bírja a piát, hogy jöhet még1, meg még1, úgyse árt meg... aztán meg már érzi a hatást, nem bír viselkedni, azt hiszi, h az milyen menő, bátorabb lesz tőle, csajozik/pasizik, ordibál :D

Sztem a pár évvel idősebb korosztály se iszik kevesebbet, csak ők már tudják kontrolálni magukat, és tudnak viselkedni is :))

2011. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaja szerintem is.
2011. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bevallom én is egy tini srác vagyok. De éppen azért nincs is kedvem elmenni 1-1 buliba, mert én nem iszok ilyen szinten, és ott meg úgyis az menne hogy: igyál már te is... Néha-néha egy pohár sört megiszok, amiről tudnak a szüleim is. De az a néha-néha tényleg nagyon ritka.
2011. aug. 16. 11:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Dettó. Én se voltam még sose részeg, én nem is tervezem. És akkor még én vagyok a különc, feketebárány, meg antiszociális... -.-' Engem ez vhogy sosem hozott lázba...


20/L

2011. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nah igen. Pontosan így van velem is. De valahogy nem tartom hú de jó bulinak hogy elmenjek olyan osztálytársakkal, akik mindig hullarészegek. Egyénként rendes fickók/csajok.

17/F

2011. aug. 16. 20:05
 10/12 anonim válasza:
Hát én is ittam már magam eléggé részegre, és csak azt tudom mondani, hogy azért volt jó, mert sokkal vidámabb lettem, nevettem mindenen, sokkal közvetlenebb, bátrabb vagyok olyankor. Hullarészegre azt hiszem csak egyszer, de akkor azért, mert egy idő után már nem is tudod, hogy iszol, nem is érzed az alkohol erejét, és egyszercsak azon kapod magad, hogy nagyon túllőttél a célon. (mondjuk másnap reggel ráeszmélsz)
2011. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!