Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiú létedre barátkoznál olyan...

Fiú létedre barátkoznál olyan emberrel, akit hidegen hagy a foci és a forma 1?

Figyelt kérdés

11/F, egyáltalán nem érdekelnek és ősztől váltok sulit, attól félek hogy a fiúosztálytársakkal nem akad majd közös téma mert ők eléggé rá vannak kattanva ezekre, és ki fognak utálni...:S


Köszi előre.


2011. aug. 16. 20:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mar kinottem az iskolabol, de emlekszem annak idejen mennyit gorcsoltem ilyeneken. Tipikus kiskamasz dolog ez a kenyszeres megfekelni akaras. En azt tanacsolnam,probalj meg termeszetes maradni es magadat adni. Ha nem szereted a focit de elkezdesz arrol beszelni, ugyis latni fogjak, hogy csak azert beszelsz rola mert ok azt akarjak hallani. Vagy most kezdesz el ezen elgondolkodni, vagy kesobb jossz ra hogy egyszerubb lett volna egy csomo szituacio ha magadat adod. Annak idejen en mindig az osztaly menoihez akartam tartozni. Semmi elmenyem nem maradt, mert bar a legmenobb arcokkal logtam, untam mint a fene. Szerencsere kozepiskolaba mar csak a hozzam hasonlo erdeklodesueket vettem figyelembe es akkor dobbentem ra, hogy ha mar korabban ezt csinalom, akkor sokkal tobb elmenyem marad a korabbu eveimbol is.

Gondold vegig melyik eri meg jobban.

2011. aug. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!