Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfiak miért szeretnek a...

Férfiak miért szeretnek a mosdóba pisilni?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem, és annyi más helyen is hallom ezt a szokást. Ráadásul ha már valaki az otthonában van, nincs akkora távolság van a wc és a mosdó között, hogy netán az "időmegtakarítás" legyen a kulcsa a dolognak.
2011. aug. 21. 22:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
az a piszoár, legközelebb ne igyál belőle, és ne edd meg a mentolos cukorkákat
2011. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Tom Benko ***** válasza:
23:20-nak: Nem, soha, szűz vagyok, egy gyerekkel... Szex után én nem mosakodni szoktam. Viszont úgy látom, te még nem jártál kollégiumban.
2011. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hogy jon ide a kollegium?:)

Nalam tobb iskolat nem latott belulrol senki, es rengeteget logtam kollegiumban (persze nem bent lakokent, hanem latogatokent, mert pesti vagyok).

2011. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Viszont a 08-21 23:19 és a 08-21 23:20 válaszolók vitáját nem igazán értem. Miért zárja ki egyik a másikat? Szóval lehet ez a szex utáni mosakodással egybekötött tevékenység is, de tök logikus az is, hogy ha valahol máshol van a mosdó és a wc, akkor az ember nem fog 3 folyóson átsétálni az éjszaka közepén, hogy a wc-t használja.

2011. aug. 24. 20:23
 15/22 anonim ***** válasza:
... mert a 23:20-as a 08-21 23:17-nak irta a reakciojat, nem a 23:19-nek!:)
2011. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Így már értem. De akkor erről miért nem világosítottad fel időben szegény „utoljára szóló” 23:19-est?:-p Úgy látszik erről csak te tudtad kinek szánod.
2011. aug. 24. 23:14
 17/22 anonim ***** válasza:
53%

Hogyne lenne az a távolság?

a lustaság mindent legyőz, tudod?..

javaslom, hogy nézd meg a Trainspotting c filmet

ott el van magyarázva képekben milyen az, ha valaki nem úgy él, ahogyan azt elvárják tőle

2011. aug. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Na a Trainspotting című film pont idevág. Már vátam ezt a példát! Hiszen Mark is így kezde. Először még csak a mosdóba pisilt aztán már a kemény drogokhoz nyúlt. Rögtön leültettem a férjem és megnézetem vele!
2011. aug. 25. 11:53
 19/22 anonim ***** válasza:

"Így már értem. De akkor erről miért nem világosítottad fel időben szegény „utoljára szóló” 23:19-est?:-p Úgy látszik erről csak te tudtad kinek szánod."


Elolvastam a topicot, megnyomtam a valasz gombot, hoyg irjak az utolsonak. Ugy latszik, amig irtam, keletkezett egy meg ujabb hozazzsolas, amit egyaltalan nem vettem eszre utolag sem. Hiszen az utolsonak irtam, ami utan en voltam az utolso, es onnantol csak az en utanam irokat olvastam, hiszen az en elottem irokat mar kiolvastam. Érted.

2011. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Értem. De nem vetted észre, hogy Tom Benko válaszoló azért reagált rád, azt amit, mert - logikusan - azt hitte hozzá intézted a reakciódat. Érted?
2011. aug. 25. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!