Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Pár évtized múlva röhögni...

Pár évtized múlva röhögni fognak majd rajtunk, a mostani szokásunkon az emberek?

Figyelt kérdés

Mert azt figyeltem me,g hogy ha az ilyen 1920-30-40 es meg e följebbi évekről beszélnek az emberek, mindig humorizálnak, hogy milyen hülyeség volt, meg milyen vicces, hogy az volt a szokás, divat, hajviselet, ilyenek voltak az autók, motorok...

Akkor majd amit most modernnek hiszünk, meg divatosnak, meg jó dolognak, azon megint röhögni fognak 2050-2090 körül?


2011. aug. 22. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már most röhögünk a pár évvel ezelőtti divatokon. A hosszú hajon, aminek egy része tüsisre volt nyírva, a szoknyán, amit nadrág felé vettek, a holdjáró cipőkön, stb...
2011. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos. Sőt ezen fognak igazán. Az 1900as évek elején még semmi nevetséges nem volt, ellenben a 70es80as90es években és most..hát..
2011. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bix ***** válasza:

persze. nézz meg egy 3210-est. a saját idejében etalon volt, és nem volt az olyan régen. most egy alap androidos telefon is tízezerszet többet tud mint az, meg az akkori számítógépek.

nagypapám világ életében technikai cuccokkal dolgozott. telefon központokat szereltek, stb. most a videót nem tudja bekapcsolni. hugom kiröhögte, aztán megmondta nagyfater hogy meglátja majd 60 év múlva hugom is, lehet hogy most nagyon vágja, és később is vágni fogja, de ha kiesik egy kicsit ugyanilyen hülyén fog állni az új technikákhoz. és az a vicc hogy igaza van. én is 60-70 évesen majd az unokáimmal vitatkozok hogy miért nem megy a 23d-s holografikus tévén a felvétel funkció, és a 8 éves unokám majd röhögve beprogramozza odavissza

2011. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy bizony, nem kell soakt visszatekinteni, elég 10 évet és már mosolyogsz, h basssssz....

De a technikás dolog is úgy van, annó én is foglalkoztam videókkal,kazetákkal,szgépekkel,mobilokkal aztán most meg....

Azt se tudom, mit jelent ez, h androidos.

2011. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan változik a divat és gyorsan fejlődik a technika. Én már most is röhögök magamon, ha meglátom egy 10 évvel ezelőtti fotómat.
2011. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ava87 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 100 év múlva annyira röhejes lesz, inkább pont, hogy mondjuk 10-20 év múlva lesz az. Most pl. úgy látom a 90-es éveket, hogy egy rossz vicc volt, ami a divatot, zenét illeti. Ami annál régebbi, annak viszont van egyfajta varázsa, hogy az már régi, és nem "lejárt" :) Különben a 40-es évek divatjáért odáig vagyok, ha tehetném, csupa korabeli ruhában járnék :)
2011. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én már most röhögök ezen, hogy mennyire bele tudják élni magukat egyesek a divatba, szokásokba

annyira képlékeny és megegyezéses dolog, hogy nem érdemes komolyan venni

2011. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!