Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális, hogy mi ilyet nem...

Normális, hogy mi ilyet nem csinálunk?

Figyelt kérdés
Mikor barátnőmnél voltam mindig csak azt láttam, hogy az anyukáját mindig megpuszilja, ölelgeti. Mi ilyet sosem csinálunk, de nem is érzem, hogy hiányozna meg, hogy szükségem lenne rá. Tudom, hogy anyának jól esne ha néha csak úgy megölelném vagy megpuszilnám ha elmegyek valahova, de nekem ez nem megy(nagyon szeretem anyukámat félre ne értsétek)csak ha szülinapom van vagy neki van akkor szoktunk arcra puszit adni és annyi.
2011. aug. 30. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Minden családban más szokások vannak. Nálunk sem módi az állandó szeretetkinyilvánítás, tudja azt a másik akkor is, ha épp egymás haját tépjük.
2011. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Anyának azt sem szoktam mondani, hogy szeretem.
2011. aug. 30. 22:38
 3/11 anonim ***** válasza:
hu, mi soha nem pusziljuk meg egymást :D sztem mindenkinél máshogy van. barátnőm is mindig megpuszilja az anyukáját amikor el megy valahova, nekem ez szokatlan
2011. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Embere és családja válogatja :D
2011. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A szeretlekezés nálunk sem divat, de a puszi, vagy anyum mániája a lovacskázás (27évesen), soha el nem múló dolog.

Az a lényeg, hogy ti tudjátok, hogy szeretitek egymást.

2011. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy szeret, de sose mondja. Ő viszont nem érzi, hogy szeretném és ezt meg is említi, hogy szeretne néha egy spontán ölelést vagy puszit, de nekem ez nem megy. Még a barátnőimnek sem mondom, hogy szeretem őket esetleg ha ki erőszakolják belőlem. Köszönöm a válaszokat : )
2011. aug. 30. 23:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Én 13 évesen vesztettem el apumat, így valamivel jobban kötődök azóta anyumhoz. Rengeteg spontán puszit vagy ölelést kap, de mások előtt nem csinálom, mert szerintem ez magánügy. :D
2011. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Nem cikizésként, de amikor tini voltam, 13-15, akkor éreztem ilyet.

Azóta meg már sajnos meghalt anyum, 7 éve, nem tudom, hogy ölelgetném, szeretgetném-e spontán.

21/L

2011. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Részvétem mindkettőtöknek. Szerintem mások előtt is csinálhatnád ez aranyos és nem magánügy : ) 16/L
2011. aug. 31. 13:07
 10/11 anonim ***** válasza:

De akkor viszont azt a benyomást kelteném, hogy én egy kis hülye csaj vagyok, aki szeretethiányos és állandóan az anyján lóg.(Szvsz)


Utolsó előtti válaszoló voltam :P

2011. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!