Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért csinálja ezt a barátnőm,...

Miért csinálja ezt a barátnőm, miért lóg azokkal, akikkel én?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam, hogy kicsit félénkebb típus vagyok, hosszabb idő míg megnyílok bárkinek is. Sokan nem szakítanak arra időt, hogy megismerjenek... :( Előző sulim minden nyáron szervez tábort, és elvileg sokan jöttek volna a volt osztályomból, de maradtam a végére én, meg ez a barátnőm akiről szó van. Sokáig győzködtem, hogy azért mégis legyen valaki az én osztályomból is, de jött azzal a kifogással, hogy pofátlanság ott lennünk, meg hogy szétszedjük az eddig kialakult közösségeket... 2 hónapig rágtam magam azon, hogy érdemes-e egyedül elmennem. De aztán hívtak fiúk, és kicsit örültem is, hogy én leszek egyedül, legalább megismernek. ÍGy is volt, mondták is, hogy nagyon sajnálják, hogy korábban nem beszélgettünk. 10 napos volt a tábor, a 6. napon lejött az említett barátnőm. Ő ilyen "lelkiszemetes" szerű, és mindenkire rátapad, anyáskodik, meg nem tudom... Mindenki szereti. És én majdnem összejöttem egy sráccal, annyira jól éreztem magam vele, amennyire még sosem. Erre odajött a barátnőm, és rányomult. ÉS mikor ma találkoztam a fiúval, megint rettenetesen jól elvoltunk, és a barátnőm később hozzánk csapódott, rátapadt, és én meg tisztára elkeseredtem, mert igazán nehéz volt így megnyílnom egy fiúnak ő meg 5 perc alatt lerombolta minden önbizalmamat azzal, hogy odalibbent, őt mindenki szereti, és ha ő ott van, ő a középpont, és eltörpülök mellette. És nem először akaszkodik rá egy fiúra akivel én elvagyok... :( Miért ilyen? Mit csináljak? Hiányzik a fiúval eltöltött idő, ahogy megfogta a kezem, ahogy megsimogatta az arcomat, de ez a csaj meg mindent tönkretett... :(
2011. aug. 31. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
15/L
2011. aug. 31. 18:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős sztori... Velem is volt hasonló de ott nem volt tábor. A lényeg az volt hogy a barátnőm mindenkivel haverkodott akivel én is ezzel gond nem volt csak akkor volt a nagy probléma amikor már majdnem összejöttem egy sráccal, és erre persze lenyúlta előlem. Ezt úgy kellett elképzelni hogy ő is eljárt vele erre arra nélkülem, és amikor a srácnak említettem hogy szeretnék vele járni erre közölte velem hogy már jár a barátnőmmel, meg hogy ő jobb fej mint én és persze jól kibeszélt engem a hátam mögött, persze meg kapta azt amit megérdemelt egy 2 jó nagy pofont és egy nagy lökést egyenest a földre, azóta nem mer keresztbe tenni és tisztel engem és tudja mi a rend 17/L
2011. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De az a rossz, hogy a srác ma úgy szorított meg, mint akkor, és mikor puszit adott nekem, majdnem elsírtam magam, mert annyira hiányzik. De a barátnőm belemászik állandóan a képbe :(
2011. aug. 31. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek:

1. Szerintem az ilyen ember baromira irritáló, mint a barátnőd. Túlzásba tudja vinni ezt a törődést és ez pár embert nagyon idegesít.


2. Ha a fiúnak tetszel, tuti, hogy nem fog összejönni a barátnőddel és senki mással...


1 a lényeg: Add a fiú tudtára, hogy tetszik neked, ha neki is tetszel lépni fog. Nincs veszteni valód! ( Csak nehogy amiatt bukd be, hogy nem tudja, hogy tetszik neked és ezért nem lép)


A barátnődet pedig hamar megunják majd..


Remélem tudtam segíteni!

Üdv. 16/L

2011. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!