Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Míért csinálja ezt a "legjobb"...

Míért csinálja ezt a "legjobb" barátnőm?

Figyelt kérdés

Először is most kérnék elnézést ha nagyon sokat fogok írrni!! Na az a szitu, h kb a legjobb barátnőm meg 1 csaj kiközösítettek.hát hogy ne legyek egyedül összebarátkoztam az egyik kicsit régimódi osztálytársammal de nagyon rendes, meg vicces ( VOLT)SAjnos el kellet utazniuk külföldre, igy enm tartott sokáig a barátságunk. de megbészéltük hogy ha hazajönnek meg a másik sulinkban is együtt leszünk.Ugye már megint nem volt kivel lennem...:(az a csaj aki kiközösített 2 napig könyörgött hogy legyünk megint jóba. nagy nehezen aztmondtam hogy jó....Az a régimódi csaj már kicsit idegesített mert Spanyolból állandóan azt kérdezgette hogy jobb e xy-al mint vele.. én erre már kicsit besokaltam és annak a másik barátnőmnek megírtam hogy már nembírom. 3 hét kintlét után hazajöttek barátnőmék. A másik lány nagyon csúnyán ki akart cseszni vele, így érhető nem akartam megint vele lenni, de kibékültünk és elmentünk kutyát sétaltatni meg minden. a másik csaj megharagudott és ki akarta magának sajátítani, h én netudjak senkivel lenni....( még az sms-t is megmutatta neki)de monta a lány hogy őt nemérdekli velem lesz.háttt.... Keddden ott beszélgetünk elmegy a Spanyol csaj azzal a .....-al és atttól kezdeve vele volt. nekem ez nagyon rosszul esett mert megígérte..utána egész du. könyörgött, h mostmár tényleg velem lesz csak béküljek ki vele. Nagy nehezen igent mondtam mert féltem attól hogy majd megint otthagy az udvar kellős köözepén. Ma évzáró előtt 5 percel msn-en megbeszéltük h együtt hol ülünk stb... Errefel beérek a suliba nagy boldogan hogy elulságoljak neki valamit...Már megint azzal a másik lánnyal volt :( Miért csinálja ezt?? Mikor megígérte hogy velem lesz? Olyan rosszul esik :S( amugy azota van ilyen nagy barátság mióta a csaj kapott egy új telót...)


Segítsetek. Érdemes még harcolni a barátságunkért vagy hagyjam a francba ??


12/l


( a helyesírási hibákért bocsi.)


2010. jún. 18. 17:46
 1/6 anonim válasza:

szerintem hagyjad őket az ilyen nem igazi barátság. énis pont ugyanígy voltam vele de megtaláltam a legjobb barátnőmet és azóta minden megváltozott, még életvidámabb is lettem....szóval szerintem nem kell velük foglalkozni vannak náluk biztos különbek is, mondjuk még esetleg azt tanácsolnám, hogy hadd barátkozzanak a többiek is egymással ne csak veled, adj nekik egy kis szabad teret:)

remélem megoldódik a problémád és hogy tudtam valamit segíteni:)

2010. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia. köszii a választ :)
2010. jún. 18. 18:44
 3/6 anonim válasza:
hát nem csak körülötted forog a világ...barátkozhat mással is...nem kell mindig veled lennie, attól mert te vagy a legjobb barátnője...szal szerintem attól nyugodtan barátkozhatsz vele mert 1x-2x mással is szóba mert állni...
2010. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
háttt.. tudom h nem csak én vok a világba.... csak elég fura hogy megígéri, h velem lesz meg azt a másik csajt utálja stb.
2010. jún. 20. 09:55
 5/6 anonim válasza:
jah ha utálja a másik csajt és neki nyalizik akkor valszeg vmiért be akarja nyalni magát a csajnál...akkor meg 1 kétszínű kis dög...és akkor télleg haggyad a pics*ba...(előző vok és bocsi ha vmi sértőt mondtam:$)
2010. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nemmbajj :)
2010. jún. 20. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!