Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki ha valaki hangosan WC-zik?

Ciki ha valaki hangosan WC-zik?

Figyelt kérdés

nagydolognál nem fogja vissza magát, nagy sebességgel kienged mindent


nem hangszigetelt mellékhelyiség esetén akár 2 szobával arrébb is hallható


2011. szept. 3. 10:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
14:13-nak igaza van, anyósoméknál nekem sem megy. Alig várom mindig, hogy végre hazamenjünk. Nagyon rossz!
2011. szept. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem ciki, de azért nem is nagy büszkeség. Én pl mindig megvárom, amíg a család a ház másik végében lesz, akkor engedem ki magam, mert frusztrálna, ha hallanák. De néha nincs mit tenni, ha menni kell, hát menni kell. Olyankor jól felhangosítom a rádiót.

Egyébként erről a kérdésről eszembe jutott egy régebbi amcsi vígjáték, a Feketék fehéren c. film, abban volt egy ilyen jellegű jelenet, betegre röhögtem magam... Persze ami filmen vicces, a való életben esetleg kínos.

2011. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

Akkor én nagyon szégyentelen vagyok, mert nekem ha menni kell, hát menni kell, és akkor had szóljon! :)


Nagyjából tök mindegy hol, ahol éppen wc-t találok.


Mondjuk elég jó az anyagcserém, napi 2-4 alkalommal tuti rám jön a szükség.


Szerencsére azért hangversenyt nem szoktam rendezni. XD DE ha mégis lenne egy kis pukkantás vagy pottyantás-hang, hát akkor ez van, nem fogok szégyenkezni amiatt, amiről nem tehetek.


Le merném fogadni, hogy sok székrekedéssel küzdő emberke ürítési problémája azért alakult ki, mert sokszor visszatartja, munkahelyről inkább hazaviszi azt, aminek azonnal kellene távozni. Mire alkalmas helyet és időpontot talál a trónolásra, már kemény lesz a matéria.


Én örülök, hogy akárhol el tudom engedni magam. Természetes emberi dolog ez is, mint az evés, vagy a tüsszentés, vagy az orrfújás. Mégis sokan vannak, akik ezeket sem képesek mások előtt csinálni.


24/N

2011. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

OFF:

erről a kérdésről eszembe jutott egy régebbi amcsi vígjáték, a Feketék fehéren c. film


Pitében a kulagép jobb volt!

2011. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%

Próbáld ki úgy, hogy két három hétig kurv4hangosan ordibálsz, hogy igeeeeeeen, ezaaaaaaaaaz, gyerüüüüüünk.

Ha pár hét után abbahagyod, utána már egyáltalán nem lesz ciki.

2011. szept. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a Jóbarátok jutott eszembe amúgy, amikor kérdezik Phoebe-t a nászút után, hogy hol a férje, erre ő azt válaszolja, hogy a kórházban, mert egész végig nem pukizott:D
2011. szept. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!