Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondolsz egy olyan ismerős...

Mit gondolsz egy olyan ismerősödről, aki hátúlról kerül le, és nem köszön?

Figyelt kérdés
Szóval mész az utcán, ő siet, és lehagy, majd mikor megelőz észreveszed, hogy elment melletted köszönés nélkül. Mit gondolsz róla?
2011. szept. 6. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy sietett és nem vett engem észre,mivel csak hátulról látott.
2011. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetris ***** válasza:
100%

Semmi rosszat, csak annyit, hogy tele van a feje mindenféle gondolattal, és nem is figyelte, hogy ki megy előtte, annyira sietett.


De az is lehet, hogy arra gondolt, hogy hiába trappol mögötted már percek óta, te mégse fordulsz hátra, hogy köszönj neki. Nem is tudja, mit gondoljon most rólad.

2011. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
El volt gondolkozva, nem figyelt, hátulról nem ismert meg. Én egyszer egy kolléganőmet nem ismertem meg szemtől szembe, csak mert nagy sapka volt rajta. :D
2011. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Hogy egy sz@r bunkó...vagy nem figyelt.

Vagy elfelejtett átmenni az út másik oldalára.

2011. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Azt, hogy undok vagyok.
2011. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert én is észrevettem őt hátúlról, hisz mikor lekerült én is hátulról láttam, de ő összetéveszthetetlen, bár állítólag én is.
2011. szept. 6. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bunkó, vagy nem vett észre. Előfordul az ilyesmi. Jó megoldás ilyenkor hangosan ráköszönni. :)
2011. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos el merneget ,és hát elsietett bizotos a gondolatai már ott jártak,és nem vett észre.Szerintem nem jelentős ,csak tévedés.
2011. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!