Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért néz le, oktat ki folyama...

Miért néz le, oktat ki folyamatosan a barátnőm?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít. De komolyan. 13 évesek vagyunk, és másról seb beszél csak a cipőkről, meg ruhákról, meg hogy hány pasija volt. Sminkeli magát, én meg nem. Neki ebből az jött le, hogy nem tudom használni a szájfényt, és az egész osztály előtt ezt kijelentette, holott nem igaz. Aztán. Mikor múltkor nála voltam elővette a legújabb 10 cm-es sarkú cipőjét. Én csak ott néztem, hogy miért hord ő ilyeneket, egyáltalán minek az neki. Kérte, hogy vegyem fel. Először nem akartam, de aztán végül mégiscsak felvettem. Persze nem tudtam benne járni, erre ő kioktatott, hogy mi az, hogy nem tudok benne járni. Felvette ő, és úgy járt benne, mint aki modell. Egész nap a pasikról beszél, és csak akkor kellek neki, ha tanulásról, vagy arról van szó, hogy most beteg a legjobb barátnője. Mikor találtam neki szólni, hogy "idefigyelj, nem érdekelnek a pasijaid!" akkor ezt mondta: " hát... neked nem is mondom még csak 13 éves vagy nem értesz a szerelemhez!". Nagyon rosszul esett... Ez még barátság? Mikor csak mi ketten vagyunk tud normális is lenni...
2009. ápr. 22. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság, csak arra kellesz a lánynak, hogy igazold a beképzeltségét...
2009. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nagyon bánt már... Mikor a legjobb barátnőjével éppen össze van veszve, jön hozzám 5 percre, aztán pedig kibékülnek...
2009. ápr. 22. 17:49
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy k*rva, nem a barátod. Ha rám hallgatsz, elküldöd a **csába. Ha mégis a barátod, akkor úgyis rájön, hogy gond volt itt, és bocsánatot kér, de szerintem csak simán megszabadulsz egy beképzelt lánytól. Bocs a fogalmazásért.
2009. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
ha megint hozzád megy, küld el a fenébe és mond meg neki, hogy nem barátnő az, aki csak akkor megy hozzád, ha nincs ló,jó a szamár is alapon, mikor a legjobb barátnőjéhez nem tud, és mellesleg jobb barátnőt érdemelsz te egy kis plázacica kezdeménynél!
2009. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az esik ebben a legrosszabbul, hogy mikor kicsik voltunk, én mentem oda hozzá, mert tök egyedül volt. Most meg: " hát... neked nem is mondom még csak 13 éves vagy nem értesz a szerelemhez!"
2009. ápr. 22. 18:03
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok


Szerintem ezt (amit most írtál) vágd a fejéhez, és légy kemény!


Szerintem ő az, aki nem ért az élethez. Tíz év múlva prostituált lesz, elkap valami durvább betegséget és 25 éves kora előtt meghal. Az alapján, ahogyan jellemezted, én így képzelem el. Most megint durva voltam kissé, emiatt bocs.


Szóval csak éldd az életed, és barátkozz olyanokkal, akik megérdemlik. :)

2009. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem... ő is 13 éves miért tud ő többet mint én?! Folyamatosan piszkál. Mikor megsértődök, akkor ott izél, hogy ő csak viccelt. Történt ma egy olyan dolog, hogy ledobott az ablakából egy dolgot. Én már menni akartam de azt mondta, hogy nekem adja, mert én azt se tudom hogy kell hordani... EZ annyira nem esik jól... Egyre jobban hanyagolom a suliban... de ez nem jó...
2009. ápr. 22. 18:22
 8/21 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.Ha keres téged, mondd meg neki hogy nem érsz rá.Büdös k**va az ilyen, nem érdemes vele foglalkozni.
2009. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Idióta liba, egy barbi -kívűl szép, belül semmi, csak unalom és vákum , hogy ne essen ki a szeme-, én biztos nem szeretnék egy mini-paris hiltonnal barátkozni...


Mond meg neki, hogy téged nem érdekelnek még a fiúk annyira, nem akarod magad sminkelni( egy 13 éves mia fenéért sminkelné magát egyátalán, nagyon korcs lett a világ) és ki a fenét érdekel, hogy tud-e valaki magassarkúban járni vagy sem, ha nem a kifutón sétál végig épp az illető ( mert ott azért illik, az más kérdés, hogy az összeset szívesen elgáncsolnám), értelmes dolgokról is akarsz beszélgetni, nem csak felszínes semmiségekről, és hogy téged nagyon zavar hogy kritizál, ezért nem akarsz vele többet barátkozni

Egyszerűen kihasznál...

2009. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondták az előttem szólók, ez nem barátnő, hanem egy ifjú plázacica, aki számára a világ másból sem áll, mint csilli-villi külsőségekből és pasikból. Felnővén az ilyenekből lesznek azok, akiket aztán megaláznak és kihasználnak a férfiak, és akik persze nagyon nem fogják majd érteni, hogy mit csinálnak rosszul.


Egyszerűen hajtsd el és ne foglalkozz vele többet. Ha tényleg barátnőnek tekint, akkor el fog gondolkodni, bocsánatot kér, és talán nem teljesen reménytelen eset. De ha nem, akkor idejében kiderült, hogy milyen is valójában, te pedig megkímélted magad egy sor további kellemetlenségtől és fájdalomtól.

2009. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!