Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért néz le, oktat ki folyama...

Miért néz le, oktat ki folyamatosan a barátnőm?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít. De komolyan. 13 évesek vagyunk, és másról seb beszél csak a cipőkről, meg ruhákról, meg hogy hány pasija volt. Sminkeli magát, én meg nem. Neki ebből az jött le, hogy nem tudom használni a szájfényt, és az egész osztály előtt ezt kijelentette, holott nem igaz. Aztán. Mikor múltkor nála voltam elővette a legújabb 10 cm-es sarkú cipőjét. Én csak ott néztem, hogy miért hord ő ilyeneket, egyáltalán minek az neki. Kérte, hogy vegyem fel. Először nem akartam, de aztán végül mégiscsak felvettem. Persze nem tudtam benne járni, erre ő kioktatott, hogy mi az, hogy nem tudok benne járni. Felvette ő, és úgy járt benne, mint aki modell. Egész nap a pasikról beszél, és csak akkor kellek neki, ha tanulásról, vagy arról van szó, hogy most beteg a legjobb barátnője. Mikor találtam neki szólni, hogy "idefigyelj, nem érdekelnek a pasijaid!" akkor ezt mondta: " hát... neked nem is mondom még csak 13 éves vagy nem értesz a szerelemhez!". Nagyon rosszul esett... Ez még barátság? Mikor csak mi ketten vagyunk tud normális is lenni...
2009. ápr. 22. 17:41
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vele járok egy suliba. De azért elég durva dolgokat hallok róla, még durvábbakat mint amit ide leírtam, de azt nem tűri a nyomdafesték...
2012. jún. 3. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!