Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért néz le, oktat ki folyama...

Miért néz le, oktat ki folyamatosan a barátnőm?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít. De komolyan. 13 évesek vagyunk, és másról seb beszél csak a cipőkről, meg ruhákról, meg hogy hány pasija volt. Sminkeli magát, én meg nem. Neki ebből az jött le, hogy nem tudom használni a szájfényt, és az egész osztály előtt ezt kijelentette, holott nem igaz. Aztán. Mikor múltkor nála voltam elővette a legújabb 10 cm-es sarkú cipőjét. Én csak ott néztem, hogy miért hord ő ilyeneket, egyáltalán minek az neki. Kérte, hogy vegyem fel. Először nem akartam, de aztán végül mégiscsak felvettem. Persze nem tudtam benne járni, erre ő kioktatott, hogy mi az, hogy nem tudok benne járni. Felvette ő, és úgy járt benne, mint aki modell. Egész nap a pasikról beszél, és csak akkor kellek neki, ha tanulásról, vagy arról van szó, hogy most beteg a legjobb barátnője. Mikor találtam neki szólni, hogy "idefigyelj, nem érdekelnek a pasijaid!" akkor ezt mondta: " hát... neked nem is mondom még csak 13 éves vagy nem értesz a szerelemhez!". Nagyon rosszul esett... Ez még barátság? Mikor csak mi ketten vagyunk tud normális is lenni...
2009. ápr. 22. 17:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól mondták az előttem szólók és főleg az első hozzászóló fogta meg a lényeget. Te ennek a lánynak önigazolásra kellesz, mert melletted nagynak érzi magát. Én a helyedben nem barátkoznék vele. Veled nincs semmi baj, hidd el!
2009. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

13 éves vagy? Nem értesz a szerelemhez? Hát ő sem!!!!! Ez rögtön lejön.

Ezt a csajt azonnal felejtsd el, és keress olyan barátokat, akikkel közös érdeklődési körötök van.

2009. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ez nem barátság. Csak érzi rajtad, hogy befolyásolni tud a véleményével, és ezt kihasználja. Pedig az ő élete az övé, a tied meg a tied. Neked nem kell hozzá igazodnod, hanem éld az életedet úgy, ahogy Te jónak látod. Ő meg csinálja, ahogy akarja. Szerintem totál bizonytalan magában, az ilyen emberek szokták ezt csinálni.


Hajjaj, feltör a múlt, általánosból a hasopnló sztorik. Utáltak, mert nem voltam olyan agresszív meg szar alak, mint ők. Örülj neki, hogy olyan vagy, amilyen. Lehet, hoyg neki lesz 40 szar pasija, neked meg egy olyan, aki igazán értékel.

2009. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Nemtudom aktuális e még a téma, de tényleg nem érdemli meg hogy egyáltalán hozzá szólj...13évesen minek a magassarkú?? Vagy miért sminkeld magad? Hogy 35évesen ráncfelvarrásra kelljen menni?? Egyébként tudom, hogy ez a cikk még áprilisi...végülis mi lett? Barátnők maradtatok ?
2009. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát... nemtudom... Én nem tekintem annak. Kibeszél... Ma voltunk egy szülinapi buliban, és üvegeztek. Én meg pár emberrel nem akartam menni, bent maradtunk a szobában, és zenét hallgattunk a gépen. Erre ott izéltek, hogy miért nem üvegezünk, miért nem vagyunk a szülinapossal. Az utolsó 10 percben nem voltunk vele... amúgy végig vele voltunk. És mi már az elején kijelentettük, hogy nincs üvegezés... Aztán ott volt az egyik kis "jjj de cukcsi a napszemcsid" lány, és már fájt a fejem a sipitozásától, ki akartam menni az erkélyre, és nem engedett, merthogy miért megyek ki... Majdnem felpofoztem, már nagyon ideges voltam...
2009. okt. 30. 20:42
 16/21 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok és szerintem jól teszed, hogy nem barátkozol vele...vagy nemtudom, nemismerlek egyikőtöket sem, nemtudom milyen a személyiségetek, de a leírtak alapján totálisan kihasznál téged és jó hogy egy kicsit "leszarod"...megérdemli...
2009. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem érdemes egy olyan barátnőért küzdeni, akinek ennyire nem jelentesz semmit.

És végképp nem érdemes egy olyen lány árnyékában élni, aki mellett észre sem vesznek, pedig valószínűleg sokkal értékesebb ember vagy nála.

2010. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Most láttam ezt a bejegyzést. Mi lett azóta veletek?
2012. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
pfff. hát elmentünk gimnáziumba, ahol most jelenleg van egy pasija, és kb. 1 hónap után lefeküdt vele, amúgy piál, cigizik, füvezik a jegyei nem túl jók és a családjával is összevszett
2012. jún. 3. 11:41
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát, ez kemény azért...
2012. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!