Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Érti ezt valaki, hogy miért...

Érti ezt valaki, hogy miért csinálják ezt folyton?

Figyelt kérdés
* na szóval ...hogy van az osztálytársam xD és az a hülye gyerek mindig csak belém közt..senkibe se csak belém...-.-" de azért elég szarul esik..most is fejbe dobott a pulcsijával amikor németet néztem,a másik hülye meg azt mondta,hogy nem baj,én úgy se számítok....:'(most ez ..mit jelent?xD ...meg tavaly év elején is azt mondta,hogy "qú*va szép vagy' de nem úgy tűnt,hogy úgy is érti...meg amikor felszólított tanár és mondtam a cuccokat ott mimikázott nekem...meg rám ragasztott ilyen hülye papírt,hogy csókolj meg ...de az a 2 mindig belém köt..a Dávid meg folyton... Franciskának hív meg aj..-.-"
2011. szept. 23. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki akarja tágítani a lucskos nunid.
2011. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy pofon megoldana a dolgot szerintem...
2011. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ezektől a hangulatjelektől az agyamat eldobom.. Ráadásul egymást után a xD -.-" :'( xD -.-"

Szerintem illesz a történetben szereplő kisfiúhoz.

2011. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vaaaaaaaaaaaan pasim,és ezekből meg elegem van xDam köszi a válaszokat
2011. szept. 25. 15:57
 5/5 valasz88 ***** válasza:
100%
Korhatár kéne erre az oldalra... korhatár...
2011. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!