Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most vegyek én is neki valamit?

Most vegyek én is neki valamit?

Figyelt kérdés
A vezető oktatóm valamelyik órán bement egy üzletbe és vett 2 csokit, az egyiket nekem adta, majd egy másik alkalommal palacsintát kaptam tőle. Gondolom, hogy megkivánta és gondolta ne nézzem ki a szájából, adott nekem is, de most úgy érzem magam mintha tartoznék neki. Vegyek neki legközelebb én is valamit?
2011. szept. 27. 17:49
 1/3 wartburg353s ***** válasza:
Szerintem hülyén venné ki magát, nem is várhatja el. Ő az oktató, az, hogy nem csak a vezetésre tanít, hanem ad egy csokit vagy palacsintát, belefér ebbe a szerepbe. A te szereped meg az, hogy figyelj rá, hallgass rá, tanulj. Ebbe is belefér, hogy elfogadj egy csokit, de visszaadni nem kell. Esetleg, ha nagyon szuper oktató, vegyél neki egy üveg piát, de csak akkor, ha levizsgáztál. Előbb ne!!!
2011. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aranyosan udvarol.
2011. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is meghívott egy fagyira, pedig férfi vagyok, az oktató pedig egykori tanárom.
2011. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!