Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Magamra vegyem, hogy felvágok...

Magamra vegyem, hogy felvágok azzal, hogy küzdősportot űzök?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és eddig semmit sem sportoltam, de az egyik barátom egy hónapja vitt el egy kickbox edzésére. Megtetszett és elkezdtem vele járni edzésekre.


Nem akartam körbekürtölni de büszke voltam magamra hogy végre csinálok valamit meg amúgy is szeretek a küzdősportokról beszélni.

Szóval így az osztálytársaim is megtudták. Azt tudni kell hogy nálunk rajtam kívül minden fiúnak van múltja focistaként és ért is hozzá, szóval náluk ez a fő téma. Na én meg hülye vagyok ehhez.

Az egyik osztálytársam akivel közelebbi barátságban vagyok szokott érdeklődni hogy ,,na mi volt edzésen, mit csináltál, stb.", teljesen barátilag. Mikor elkezdtem neki mondogatni hogy most tanulom az alap ütéseket meg stb. és kérte hogy mutassam meg akkor egy 3. osztálytársam szólt be hogy mit vágok fel arra hogy pár hete űzök egy küzdősportot aztán máris keménykedek...


Én nem éreztem keménykedésnek. Szerintetek baj hogy tudnak róla hogy csinálom? Mert én szeretem meg büszke vagyok rá csak olyan megalázó hogy nekik közel egy évtizedes focista múltjuk van én meg csak most kezdtem ebbe bele...


Magamra vegyem azt hogy felvágok vele? Nem szoktam behúzogatni meg kötekedni senkivel egyébként, csak szeretek erről beszélni mert érdekel. Ez most felvágás lenne?


Köszi előre!


2011. szept. 27. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem felvágás, jó arc vagy, maradj is ilyen.

Rühellem a kis kötsög focistákat.


Sok sikert Neked! :)

2011. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.:D


Nekem nincs bajom a focistákkal meg a focival sem, csak számomra unalmas meg béna vagyok és nem értek hozzá, szóval mint beszédtéma se nagyon jöhet szóba. Szóval ha ők ilyeneket tárgyalnak akkor általában csak nézek mert fogalmam sincs miről van szó... :D

2011. szept. 27. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
ja, irigyek
2011. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindig lesznek ilyen emberek. Ne foglalkozz velük. Egyetlen embernek felelj meg az életedben! MAGADNAK. Nem volt felvágás egyáltalán.
2011. szept. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
irigykednek,hogy mersz más lenni mint ők. Meg minden csoda 3napig tart.
2011. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!