Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok küzdősportot?

Ajánlanátok küzdősportot?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és szeretnék valamilyen küzdősportot elkezdeni. Tudnátok ajánlani egy megfelelőt? Illetve ha nem gond, akkor valahol Miskolcon vagy a közelében =) Köszönöm
2011. okt. 18. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Lány vagy,úgyh legyen inkább vmi harcművészet.Judo,Karate,Tae Kwon Do,Wing Tsun,ezekre sok lány szokott járni.

karate:


kyokushin-miskolc.gportal.hu/gindex.php?pg=1514265&nid=366657


judo


gecseijudomiskolc.hu/kapcsolat.php


Wing Tsun


wtmiskolc.hu/site/news.php


A Wing Tsun-t külön ajánlom figyelmedbe,mert eredeti Leung Ting oktatás,nem pedig ilyen szar Máday-s.


Tae Kwon Do-t sajnos nem találtam.

2011. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de A Wing Tsun a Leung Ting-es Máday félés... XD Te szerintem a Wing Chun-t akartad írni amiben William Cheung, a nagymester és Juhász Zoltán a Sifu /azaz az egyik Sifu/ Tehát ajánlatos a Wing Chun, kedves kérdező, és a többi is jó lehet számodra! :)
2011. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt hittem,de az oldalon ki van írva,h Leung Ting,megh Wing Tsun TS-el,szal nemtom mostmár.
2011. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, hogy chun, tsun, tzun, egyikse küzdősport. Ezek harcművészetek. harcművészet és küzdősport nem ugyanaz.


küzdősport pl a box, thai box, kick-box, bírkózás, judo, bjj. Én azt mondom, bjj, de miskolcon az pont nincs, ha jól tudom.

2011. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
00:32 Tudjuk, h. harcművészet, és egy lánynak ajánlatosabb az, mint egy küzdősport! Itt nem verik szét a fejét egy ringben, kisebb az esélye, hogy edzésen súlyos ütést/rúgást kap, és nem kell hozzá izomagyú szteroidmutánsnak lennie! Ja és több módon meg tudja védeni magát :)
2011. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az a tapasztalatom, hogy a harcművész hölgyek max egy ovis ellen tudják megvédeni magukat.


Egy küzdősportoló csaj meg szétrúgja a harcművész urak seggét is...

2011. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyen neked igazad! :)
2011. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!