Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titelekt is idegesít, ha...

Titelekt is idegesít, ha beleolvasnak abba, amit írtok?

Figyelt kérdés
Pl. monitoron irodában. Én hülyét kapok tőle. És mindenki megsértődik, ha szólok érte.
2011. szept. 30. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
engem is nagyon, de engem az is nagyon zavar, ha nézik amit csinálok.
2011. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon! Még az általánosban (8.-ban) az egyik tanár addig nézte a dogámat míg teljesen "bedühödtem" és 3-ast kaptam rá pedig 5-ösre tudtam volna
2011. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, de én esélyt sem adok rá.
2011. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen. sőt, ha leülök valahová egyetemi órára várva, leül mellém egy csoporttárs, akit mondjuk kétszer láttam és megkérdezi mit írsz. hát mi a fészkes fene köze van???
2011. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem anyám ilyen,mikor csinálok vmit,aztán ő meg belebámul a monitorba és kérdezget hogy ez mi ez meg hogy ez kicsoda.........:P
2011. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, idegesít.

Én rászóltam mindig az illetőkre, hogy illetlenség, semmi köze a magánéletemhez.

Egyszer direkt elkezdtem valami nagyon arcpirítót írni, észbe is kapott majd elfordult. (elkezdtem poénból ecsetelni e-mailben páromnak, hogy miket fogok vele "úgy" művelni, jó részletesen, persze nem azt akartam elküldeni neki, csak az illetőt akartam észhez téríteni)

2011. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Anyum nekem is ilyen, de már amint bejön rakom le az asztalra a fontosabb dolgokat, amibe nem szeretném hogy beleolvasson, így veszi a lapot. :) Már ezerszer elmondtam neki, hogy ne bámuljon, dehát csak csak odavonzza a szemét a monitor! :)

Amitől frászt kapok, ha sms-t írok valakinek és a mellettem ülő/álló ember azt lesi mit írok és kinek (egyetemista vagyok így elég gyakran előfordul), ilyenkor elég határozott mozdulattal el is szoktam fordulni, hogy ne lássa az illető, ettől többnyire észreveszik magukat.

2011. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha kézzel írok, azt (sajnos vagy nem sajnos) rajtam kívül nem sokan tudják kiolvasni, szóval inkább élvezem nézni a zavart az arcukon hogy nem tudják kibetűzni.


A monitort csak a párom látja rajtam kívül, de az nem zavar egyáltalán.


Munkahelyen pedig a wc-n írok sms-t, buszmegállóban nem szoktam álldogálni, ha utcán írok sms-t akkor diszkréten elvonulok valami csendes helyre.

2011. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:21


Ne is mondd :D Ha idejön anyám a géphez és beszélek MSN-en pl egy lánnyal már kérdezi, hogy ő kicsoda meg milyen viszonyunk egymással :D Vagy ha közösségi oldalon vagyok és nézek egy lány adatlapját akkor is kérdezi, hogy kicsoda meg ilyesmik :D

2011. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem nagyon idegesít az is ha nézik hogy írok vagy ha pl. szerelek valamit vagy füvet nyírok lesik megállás nélkül..

De nekem ez nagyon rosszul jön mert nagyanyám és főleg nagynénjém mindenbe belepofázik beleüti az orrát tehát ha már egy lánnyal beszélek egyből mondja hogy: " Mi az?Kivel beszélsz?Nem vagy tul fiatal?Anyádékkal elbeszélgetek!" -.-

Engem személy szerinte k*vára idegesít..Ha valamit nem ugy csinálok hogy neki jó az már szörnyű..Megölök egy patkányt amikor eszi a takarmányt keres nekem egy jó orvost mert gonosz a lelkem..Ha ő is falun élne és állatot tartana máshogy gondolná..

És ez szerintem egy rohadtul tiszteletlen dolog ..

2011. okt. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!