Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mitől lehet, hogy az emberek...

Mitől lehet, hogy az emberek többsége hozzám beszél, ha a tesóm kérdez valakitől valamit?

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran előfordul, hogy keresünk egy épületet, akármit és meg kell kérdezni a járókelőket, hogy merre kell menni.

Tegnap is ez történt, tesóm megkérdezte merre induljunk és nekem válaszolt az illető.

Tesóm ezután mondta, hogy már többször feltűnt neki, hogy miért nem neki válaszolnak, ha Ő kérdez, és miért nekem. Nekem ez nem nagyon tűnt fel, de azóta már figyelek rá, és tényleg.


Lehet azért, mert magasabb vagyok?


Mindketten 20/L (nem egyformák)


2011. szept. 30. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, h csak azért mert mindketten ott vagytok, és h ne csak neki mondja, hanem neked is.
2011. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert te vagy dögösebb...
2011. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tesod kerdez, de utana arcvonasai ugy tunnek, mintha nem erdekelne a valasz, nem nez az emberre, stb. Vagy mint elottem irtak, hogy ne csak neki beszeljenek, hanem Te is be legyel vonva a beszelgetesbe.
2011. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!