Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináltok, ha társaságban...

Mit csináltok, ha társaságban (pl. munkahelyen) elszellentitek magatokat?

Figyelt kérdés
Úgy csináltok, mintha nem történt volna semmi, vagy hangosan bocsánatot kértek, esetleg még kérkedtek is vele? És ha valaki máson "veszitek észre"? Mi ilyenkor a helyes magatartás?
2011. okt. 3. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

velem még nem fordult elő, és nagyon ügyelek rá, hogy ne is történjen :)

viszont ha valaki a környezetemben elszellenti magát, úgy csinálok, mintha nem vettem volna észre, de magamban gondolok valamit :)

2011. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hangosra sikerülne, elviccelném a dolgot és elnézést kérnék mosolyogva. Hogyha hangtalan akkor elosonnék :-) De ilyen még nem történt velem szerencsére.
2011. okt. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mással történik, úgy tennék, mintha nem vettem volna észre, minek hozzam még pluszban kellemetlen helyzetbe.
2011. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem ilyen még nem történt, de vigyázok is erre.

Ha mással történik, nem gondolok rosszat az illetőről, mert tudom, hogy valószínűleg amúgy is kínos neki.

Viszont volt egy ismerősöm, doktornő.Na, ő aztán ebből sem csinált problémát.Előtte mindig bejelentette, hogy "elereszt egy galambot" :D

Nos, ő igazán természetesen tudott élni...

2011. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet nem szoktam de van aki direkt arra megy hogy hangosat fingjon. :D
2011. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!