Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit válaszoljak arra, hogy...

Mit válaszoljak arra, hogy "Csinos vagy. ", "Helyes vagy. " "Szép vagy. "?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném megkérdezni, hogy különféle korosztályú közösségek vagy emberek felé mi a legjobb, legimponálóbb válasz/reakció arra, hogy "Csinos vagy.", "Helyes vagy." "Szép vagy."? A megállapítást minden esetben lány teszi.

Mi tehát a válasz...

1. 14-16 éves lányoknak, akik tetszenek nekem?

2. 14-16 éves lányoknak, akik nem tetszenek nekem?

3. 17-19 éves lányoknak, akik tetszenek nekem?

4. 17-19 éves lányoknak, akik nem tetszenek nekem?

5. 20-25 éves lányoknak, akik tetszenek nekem?

6. 20-25 éves lányoknak, akik nem tetszenek nekem?

7. 30+ ismerősöknek, esetleg családtagoknak?


Köszönöm!


2011. okt. 3. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

"Köszönöm!"


...és ezzel meg is válaszoltad a kérdést :)

2011. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Kortól függetlenül egy kösz megteszi.. Szimpátiától függően pedig a hangsúly. Ezen mit kell kombinálni?
2011. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ami kimaradt: 23 éves srác vagyok (23/F)

A "lányok, akik tetszenek" pedig azt jelenti, esetleg mostanában vagy később szeretnék közeledni hozzájuk.


Az előző két válaszadónak: A "köszönöm"-öt túl általánosnak és lejárt lemeznek tartom, nyilván ezzel is sokmindent el lehet intézni. Olyan kedveskedő, jól eső válaszokat szeretnék összegyűjteni, amik nem csupán elfogadják a pozitív minősítést, hanem a másik oldal önbizalmát is erősítik pont amiatt, hogy nem átlagemberként válaszolok, hanem tényleg kimutatom, hogy elismerem az ő értékrendjét és utalok arra, hogy látom azt a dolgot vagy érzést, ami miatt szépnek mondott. Magyarán szólva, egy kicsit mintha vissza is kapnának a dicséretből. Bármilyen ötletet szívesen fogadok, aki teheti, eressze szabadjára a fantáziáját! :)

2011. okt. 3. 17:22
 4/15 valasz88 ***** válasza:
52%
"Köszönöm". (a bókot tudni kell fogadni)
2011. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Szóval te egy fiú vagy és lányok azt szokták rád mondani,hogy csinos vagy?

durca.

2012. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Aki ennyire egoista, nárcisztikus, önelégült, az hogyhogy nem tud csípőből válaszolni erre valami olyant, ami miatt a másik ember tudni fogja, hogy nem egy átlag választ kap, mert "te is látod, ami miatt ő a dicséretet szánta"? Veled született adottságnak kellene lennie, de legalábbis október óta illett volna kitalálnod rá valamit magadtól...Hisz eddig mit mondtál a "különféle korosztályú közösségeknek vagy embereknek", akik Téged dicsőítettek? Szegények..:/ Biztos csalódottak.
2012. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Undorítónak tartom, hogy ha valaki esetleg nem szopta ki az őt körülvevő éterből az ilyen kérdésekre a választ, máris ki kell osztani. Képzeld el, nem tanultam meg szocializálódni, normális reakciókat adni kommunikációban - így jártam, ez van. Ezt szeretném pótolni. Oltogatás helyett normális választ is írhatnál. Egyébként válaszolva a kérdésedre, eddig a "köszönöm"-ön nem jutottam túl. Ilyenkor mindig szükségét érzem annak, hogy valamit rajta is megdícsérjek, sajnos ez néha nevetséges helyzetekhez vezet, mert ilyen blokkolt / társaságtól görcsös állapotban nem vagyok jó megfigyelő.


Mindenesetre, a többieknek, akik eddig hasznosat írtak, köszönöm a válaszaikat.

2012. máj. 21. 12:27
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Látom, még az iróniát sem érzed. Nem baj, elég, ha "csinos" vagy (hihetetlen, hogy egy fiúval beszélek..), ha még okos is lennél, már súrolnád a tökéletesség határát.
2012. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

14-16 éves lányokkal ne kezdjél huszonévesen. Szóval az első két kategória kilőve.


Egyébként a köszönöm, vagy köszi megteszi mindegyiknek, de ha a saját szépségeden kívül másét is észreveszed, akkor annak, aki tetszik neked, érdemes mondani valami hasonlóan kedveset. A "Neked pedig gyönyörűek a szemeid" vagy ilyesmi esetleg...

2012. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

1. Akkor leszophatsz.

2. Megengedem, hogy leszopj.

3. Akkor leszophatsz.

4. Megengedem, hogy leszopj.

5. Köszönöm!

6. Köszönöm!

7. Nem vagyok nekrofil!/Köszönöm kedvességed, de nem szopatok le családtagokat!

2012. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!