Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Pukiztatok már nem épp alkalma...

Pukiztatok már nem épp alkalmas időben, helyen, olyan emberek előtt, akik előtt nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Én igen, most... A szomszéd szobában van anyum 2 barátnője, én meg megfeledkeztem magamról, vagyis inkább róluk, és hát, áthallatszott simán me nem volt olyan kicsi... És még lány is vagyok XD . Behalok magamon néha..
2011. okt. 4. 19:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagyis a fülük hallatára, nem előttük. De akkor is kicsit ciki.
2011. okt. 4. 19:02
 2/12 anonim ***** válasza:
Aminek ki kell jönnie, annak ki kell jönnie.
2011. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az gázabb, amikor valakire rájön a cifra fosás amikor épp vendégek vannak vagy vendégségben van és minden áthallatszik a szobába.
2011. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Igen! Buliban voltunk és nagyon hangos volt a zene. Gondoltam eleresztem a dolgot, mire pont ugyanabban a pillanatban lett csönd, amikor nekem eldörrent a mozsárágyú. Jó nagy röhögés lett belőle.

Következő bulin meg összejöttem egy lánnyal. Kimentünk smárolni a kertbe, mikoris ő olyan erősen magához ölelt, hogy kipréselte belőlem a légnemű dolgokat ott alul. Na az nagyon gáz volt, de szerencsére úgy tett a csaj, mintha nem vette volna észre, de nekem égett a fejem. (Mindez 14 éve volt, de ma is röhögök mindegyiken)

2011. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb,mint ha a kádban ültél volna,konyhában meg egy csomó ember(akkor még a konyhából nyílt a fürdőnk),majd a "dörrenés" után apád vigyorogva bekiabált volna ,hogy ez szép volt... :D
2011. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát elég gáz én pl. haveroméknál fingottam el magam véletlenül de az mondjuk nem egy nagy volt..

De én nyugodtan kieresztem ha anyám barátnői is itt vannak de csak ha szól a tv..

De az tényleg cikibb ha rád jön a cifra valahol.. :S

2011. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lebemann, köszönöm, hogy írtál. Komolyan, az ilyen kérdésekért szeretek ide feljönni.:)
2011. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

egyszer barátnőméknél ... olyan hülyén éreztem magam >< pedig hát .. elég disznó vagyok de fingani nem szoktam úgy hogy mások is hallják :P


16/L

2011. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

jobb kint mint bent :D


nekem egyszer tesi órán kellett nagyon,erre ott állok nagyban,kiütőzés közben,erre kiütöttek és éreztem hogy nem bírom sokáig,erre a terem másik végében volt a pad amire le kellett ülni,én meg átugrottam a középre tett padot,és fingottam egy akkorát hogy az egész tornaterem belezengett XDDDD


az nagyon ciki volt :'D


13l

2011. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyébként az ilyen esetekre is van megoldás:

http://www.youtube.com/watch?v=XwXDky4Y6tw

:D

2011. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!