Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nem hajléktalan kéregetőkre...

A nem hajléktalan kéregetőkre mi a megoldás?

Figyelt kérdés

járt nálam egy nő körbe zörgeti az egész házat kinyitom az ablakot hony na mi a f*sz van

szia anyukád nincs itthon ja kórházban van majd azt mondja azért jött hogy kérjen tőle 3000 Ft-ot és hogy én tudok-e adni adtam neki 2000 ezret ma meg találkoztam vele a postánál majd azt mondta elromlott a kazán és hogy adjak neki 10000-et egy sarokkal odébbmentem és felhivtam anyukámat és megkérdeztem hogy ki ez ismeri-e azt mondta ne adjak neki semmit nem is adtam

a fiával együtt jártam általánosba és eléggé gizda volt mindig meg valami agybaja is lehetett mert remegett meg pislogott össze vissza egyszer tömény citromlevet hozott az iskolába és azt itta üdítő gyanánt erre visszaemlékezve levontam a következtetést hogy ez a nő semmivel nem törődik még a saját gyerekével sem mért törődne a kazánnal feltehetőleg az ilyen kéregetőgnek ugyan valós problémáik vannak de nagy ivben le is szarják őket és úgy gondolom hogy teljesen rendben van az ha gyerekek összevernek egy hajléktalant az utcán.


2011. okt. 10. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem engeded be, nem adsz neki semmit.
2011. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
végülis hülye kérdés de valahova le kellett irnom
2011. okt. 10. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerősőmhöz becsögettek:


Adna egy kis pénzt vagy valami munkát?

- Persze ott van hátul a kamrában egy rakás fa, vágjon össze belőle egy óra alatt amennyit tud s kap 530 Ft-ot (jelenlegi minimálórabér)

- Ja ha ilyen bonyolult akkor inkább mégse...

2013. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy megfigyeltem ezek szokás szerint űzik. Mindenkitől kérnek x Ft-ot akivel szóba állnak, s valamennyi időről időre bejön. Gondolkoztam már rajta hogy nekem is rá kellene szoknom.
2013. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!