Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért viselkedik így velem...

Miért viselkedik így velem egy régi ismerősöm?

Figyelt kérdés

Régen jóban voltunk, sokat beszélgettünk, de mostanában akármikor szólok hozzá mindig olyan mintha igyekezne lezárni a beszélgetést...mintha nem akarna szóba állni velem, és ez eléggé zavar mert nem tudom az okát.Rákérdeztem már de azt mondta hogy nincs semmi baja.Nem történt semmi, maximum kimaradt egy kis idő amíg nem találkoztunk, de az alatt semmi különös nem történt...nem értem...

Ha magatokból indultok ki


2011. okt. 13. 20:15
 1/3 A kérdező kommentje:
folyt: ti hogy látjátok, csináltatok már ilyet, ha igen miért?
2011. okt. 13. 20:17
 2/3 yuda ***** válasza:

Lehet egész egyszerűen az az oka, hogy nagyobbat változott a személyisége- mondjuk kamaszkor környékén (nem írtál kort)


Másik: mégiscsak van valami, amit nem akar megosztani veled egyelőre -pl. hallott valamit rólad..


Harmadik: vele történt valami problémás dolog, és abban gyötrődik. Nem veled van gondja, hanem nyomasztja valami az életében.

2011. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még emlékszik arra az estére a szaunában...
2011. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!