Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez most akkor kreatív vagy fura?

Ez most akkor kreatív vagy fura?

Figyelt kérdés

Melóhelyen kb egy hónapja elromlott a mikro, (12órát dolgozom csak itt tudok főtt ételt enni) mivel nem szeretem a hideg kaját kitaláltam, hogy a konvektor tetejét felnyitom és oda teszem az ebédet melegedni. Tökéletesen bevált a módszer és az étkezést a tökélyére fejlesztettem azzal, hogy miután megmelegedett ott is fogyasztottam el, így végig meleg maradt. Illetve a konvektor pont az ablak alatt van ahová ha felteszem az üdítőm hideg marad.

Szóval folyamatosan meleg kaja és hideg ital!!

Szerintem ez inkább kreatív és praktikus gondolkodásrá vall, de azok szerint akiknek elmeséltem nem vagyok épelméjű.

Ti mit gondoltok?


2011. okt. 24. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Guruló büfé című műsorban mondta a pasi, hogy a kamionosok a motorháztető alá teszik a kaját és két pihenő között megfő. Én már semmin nem csodálkozok.
2011. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon ügyes és kreatív vagy!!!! :) Ezt akartad hallani(mármint olvasni)? :)
2011. okt. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mint egy vakbélgyulladás a hideg pörkölt miatt. Nincs gáz-vagy villanytűzhely?
2011. okt. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

A melegítés rendben, praktikus.


Az, hogy ott is fogyasztod el, fura.. Az ember asztalnál szokott enni. Ha a gáztűzhelyről a lábosból falatozol, az is igénytelenséget mutat, ez méginkább.

2011. okt. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 napietus ***** válasza:
93%
szerintem is praktikus, de ott elfogyasztani igénytelenség.
2011. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez meglehetősen túlélő és kollégista gondolkodásra vall. Az ötlet jó, ott megenni már kicsit igénytelen, bér praktikus, hiszen nem hűl ki.
2011. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Te egy nagyon kreatív és okos gyerek vagy!!!

ha valaki mást állít az nem normális...XD

2011. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
91%
szerintem nem eszel olyan hosszú ideig, hogy addig kihűljön. enni nem ott kellene. amúgy kreatív
2011. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán jó a megoldóképességed,nincs ezzel gond jobb,mint hideg kaját enni.
2011. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ügyi vagy!(vállveregetés)
2011. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!