Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem értem, miért csinálja...

Nem értem, miért csinálja ezt? Meg tudná valaki ezt magyarázni?

Figyelt kérdés

Hónapok óta beszélgetek egy férfival, aki a beszélgetésünk alatt sosem néz rám. (elfordul és úgy folytat párbeszédet)

Az ismerkedésünk elején még 1-2x a szemembe nézett, de azóta már nem, vagy csak nagyon-nagyon ritkán.


2011. okt. 25. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

mert azt akarja ,hogy megkérdezd tőle.

miért nem kérdezed meg? valószínűleg pszichopata és azt eszelte ki,ha majd megkérdezed elmondja,hogy nagyon szép vagy,tetszel neki és ha rád nézne zavarba jönne.

2011. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezem, nem fogok rá egyenes választ kapni.
2011. okt. 26. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen gátlásos, félelmei vannak, nem egyenes ember. Érdektelen is, csak az a fontos, amit ő mond.

Nem túl jó partner az ilyen ember az én véleményem szerint. Hogy hoz ez az ember életrevaló komoly döntéseket?? Az élettel sem tud szembenézni. Ez egy sérült valaki. Nem jó...

2011. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De csak indulj ki abból, amit te írtál: ..nem fog egyenes választ adni."" Hát mert nem is egyenes!! Sajnos
2011. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!