Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Baj az, ha rendszerint későn...

Baj az, ha rendszerint későn fekszem le aludni, de reggel ugyanúgy fel tudok kelni, és soha nem alszom el suli előtt? Csak mert a szüleim nem szívlelik, hogy fél12-12ig fentvagyok, de én előbb nem tudok elaludni.

Figyelt kérdés
17/F, 12. oszt.
2011. okt. 26. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ha neked elég ennyi pihenés.
2011. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, a koliban én se feküdtem éjfél-1 előtt, pedig 6:30-kor volt ébresztő.
2011. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem gond addig ameddig nem megy más kárára, elvileg a 6 óra alvás már normális és minimum, ha ennél több az csak jobb.
2011. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az alvásigénye. Ha te kipihent vagy, nincs szükséged reggelente hogy energiaitallal, kávéval varázsolj magadnak emberformát, akkor nincs gond.
2011. okt. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem vagy fáradt, akkor nem gond, örülj neki, hogy kevés pihenés is elég, így több időd marad élni
2011. okt. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11:30-00:00 még nem vészes, reggel 7-ig simán kipihenheted magad. Korábban kelni meg nem biztos hogy van értelme.
2011. okt. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak kioktatni,mert biztos tudod,hogy neked mennyi az alvás igényed,de a te korodban egy "átlag fiatalnak"8-9 óra alvást javasolnak a szakértők.Ezt nem hülyeségből és a hasukra ütve tették,hanem több fiatalt vizsgáltak,figyelembe véve a másnapi teljesítő képességüket.
2011. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha gép vagy tv előtt vagy fent akkor az baj. Attól én se fagyok fáradt, még akkor se ha előtte 3-4 órát aludtam.


Ha viszont olvasol az ágyban és úgy nem vagy fáradt, akkor semmi gond.

2019. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!