Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Sokan járnak hozzátok? Mármint...

Sokan járnak hozzátok? Mármint a családotokhoz. Ás ha igen, milyen gyakran mennek hozzátok családtagok vagy pl. barátok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hozzánk unokatesómék jöttek minden 2. héten vasárnap látogatni, ők az egyetlenek akik jöttek de most már ők sem mert gyereke lett és csak 1-2 hónapos így inkább havi 1-szer mi megyünk hozzájuk.
2011. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ava87 ***** válasza:

Nem tudom mi számít soknak, de azért gyakran jönnek fel hozzánk.

Nagyon közel lakunk az egyetemhez, ahova járok, így ha lyukasórám van, akkor sokszor feljövünk többen is.

Aztán van két nagyon jó barátom, akik más városban dolgoznak, de hétvégente hazajárnak, ilyenkor fel szoktak jönni hozzánk is 1-2 órára. A többi barátnőm is heti kb. egy alkalommal fel szokott jönni.

A férjemhez ritkábban jönnek az ő barátai, mert a legtöbben Pesten laknak (ő is ott lakott elég sokáig). De azért megesik, hogy jönnek hozzá is, csak ritkábban. Ő inkább menni szeret másokhoz :)

Szülők nem túl gyakran jönnek, hozzájuk inkább mi megyünk.

2011. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 napietus ***** válasza:
nálunk elég nagy a vendégjárás :) heti 1-2 vendégség mindig van, részben családtagok, részben férjem vadásztársai (ők szezonban), utóbbiak közül sokan itt is alszanak időnként. én szeretem ezt, ha egy hét eltelik vendéglátás nélkül, hiányzik. apukám, anyukám, testvérem, barátok néha beugranak csakúgy spontán is.
2011. nov. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!