Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfiak! Pisiltek egymás...

Férfiak! Pisiltek egymás melletti piszoárokba?

Figyelt kérdés
Ha nincs hely beálltok egymás mellé is?
2011. nov. 2. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Csak, ha már nagyon muszáj. Nem szeretek mások mellett pisilni.
2011. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Én még piszoárba sem. Utálom valahogy. Főleg az olyat, ahol nincs válaszfal, csak egy "vízesés". Azért ennyire mi sem vagyunk igénytelenek, az, hogy a nők nem szégyellősek egymás között, az egy dolog, de mi mások vagyunk...
2011. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Férfiként kérdeztem. Nekem ez nem jelent gondot, középre is be szoktam állni, úgysem egymásét nézzük...
2011. nov. 2. 11:01
 4/15 anonim válasza:
91%

Én nagyon utálok úgy pisilni ! ha tehetem akkor a rendes wcébe megyek , ott akár nyitott ajtó mellett is elintézem !

ami nagyon zavar még az nagyvécézés , ha a másik fülkébe is van valaki ! föleg ugy , hogy alul 20-30cm-es rés van , és az oldal fal + az ajtó csak 180 cm-es ! Bárki bekukolhat !

2011. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Én utálom a társaságot ilyen helyzetben. Ha meg közvetlen mellém áll, úgy, hogy máshol is van hely, külön bunkóságnak tartom. Tudom, hogy nem az enyémet fogja nézni, de akkor is nagyon zavar.
2011. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem nagyon volt még ilyen helyzet. Általában akkor megyek ki ha látom, hogy egy jó ideje senki se ment be illetve nem jött ki ez idő alatt (azaz nincs benn senki) mert ha valaki csak ott van már egyáltalán nem tudok vagy csak nagyon nehezen pisilni :S Nem tudom miért. Előtte majd beh*gyozok akkor meg mintha valami útját állná.
2011. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
bocs a sok szóismétlésért
2011. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Én még rendes zárt vécében se nagyon tudok ha a szomszéd fülkében van vki.
2011. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Igazából nem a másik jelenléte zavar, hanem az, hogy van tudomása arrol, hogy éppen mit csinálok. Mintegy élőben közvetítődik a hangterjedés útján. Ha lennének válaszfalak meg valami kellemesen mély morajlás-vízcsobogás hang, nem is lenne zavaró a mások kvázi jelenléte.
2011. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
úgy van
2011. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!