Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak engem idegesit, amikor a...

Csak engem idegesit, amikor a magyarokat arra kérik segitsenek az afrikai éhezőkön?

Figyelt kérdés

Azzal van a bajom, hogy egy ilyen csoresz országtól is elvárnák a segitséget, amikor hadd ne mondjam, hogy eldugott kis vidéki falvakban mennyi csontsovány kisgyerek van, az embereknek semmire sincs pénze. Aki meg megengedheti magának, azz meg miért nem segit a inkább a magyar gyerekeken? Szerintem mindenkinek a saját háza táján kéne sepregetnie először, és csak utána foglalkozni mással.

Ott van a sok rohadt gazdag ország, ők megengedhetik maguknak, hogy segitsenek az afrikaiaknak.

A másik meg, amiből már elegem van, az az, hogy a magyaroknak mindig mindenhova mennek segiteni, MAGYAROK pénzéből árvaházak, kórházak, iskolák épülnek Ázsiában, Afrikában, mindenhol, csak éppen azzal nem foglalkozik senki, hogy itthon meg ha valaki a kórházi váróban összeesik, haggyák ott ahol van "megdögleni".

Arról már nem is beszélve, hogy amikor itthon volt a vörösiszap katasztrófa, akkor ki segitett a magyaroknak?Akkor miért nem volt ott egy csomó ország mentőcsapata?

Bezzeg a magyaroknak már menetrendszerinti járata van a görögországi bózóttüzekhez, hogy ott segitség az embereket.

Nem önzőség, és gonoszság amit irok, egyszerüen felháborit néhány dolog.


2011. nov. 6. 17:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
19%
Afrikát nem segélyezni kéne, hanem rádobni 1-2 atombombát, azzal egycsapásra megszünne az éhező fekák gondja, akik AIDS-et és maláriát hordanak át nekünk, a bélférgeségüket már meg sem említem..
2011. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
És nekünk ki segítene? Senki. Mert utálnak mint a szar*.
2011. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!