Szerintetek elmenjek?

Figyelt kérdés

Lesz majd egy szülinapi buli,ahova személyesen nem lette meghívva csak sokan mondták,hogy menjek,igaz nem a rendező,hanem haverok.. Félek,hogy kidobnak vagy nem tudom. Szerintetek elmenjek?

19L


2011. nov. 11. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem a rendező hívott meg, akkor elég nagy illetlenség beállítanod!
2011. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem illik úgy beállítani egy buliba, hogy nem hívtak meg.

Nem a haverok szervezik a bulit. majd ha ő csinálják akkor elmehetsz, de így nagy bunkóság lenne.

2011. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam már hasonló helyzetben, nekem kínos lett volna meghívatni magam.

Lesz még más ismerősödnek/barátodnak partija, majd arra elhívnak:) Most tudom, hogy rosszul esik, de ne törődj vele, nem lehet mindenki az öribarid:)

2011. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neked irtó blamázs lehet, ha megkérdezik miért jöttél...Én nem tenném ki magam ilyennek soha.
2011. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha felkapsz magadra egy kihívó, szexi ruhát és kirakod a kirakatba, amid van, akkor nem fognak kidobni:)
2011. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem hívott meg az, aki tartja a bulit, akkor nehogy elmenj!


Egyszer én is szerveztem egy szülinapi bulit a páromnak (akkor még csak jártunk, na nem is ez a lényeg), lefoglaltam a helyet, előre lebeszéltem a tulajjal hány fő lesz stb. Anyagilag is így készültem, hogy beleférjek a keretbe bőven.

Mindenkit meghívtam akit akartam hogy ott legyen.

Erre 1 csaj csak úgy beállított, mintha bárki is meghívta volna, mindenki csak nézett rá bambán, mert már rég túl voltunk a tortán/ökörködések hadán, csak piáltunk és jó sztorikon röhögtünk, erre a hívatlan vendég meg csak betoppan. És volt képe közénk ülni, ugyanúgy fogyasztani mindenből, annak ellenére hogy őt senki nem hívta. De azért az ingyen kaja-pia jólesett neki...

Nekünk is kellemetlen volt a jelenléte (mert nem véletlenül nem hívtuk, ráadásul nem is közeli ismerős), de azt sem hiszem hogy ő olyan fene jól érezhette magát mert alig szólt valaki hozzá.

2011. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak mint valaki partnere mehetsz, ha ugy van a meghivo hogy "hivatott + partner".
2011. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!