Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan tudnám növelni a...

Hogyan tudnám növelni a dominanciám egy baráti társaságban?

Figyelt kérdés
Kicsit meguntam már, hogy csak úgy ott vagyok haverokkal és sodródom az árral, szeretnék kicsit én is a középpontban lenni, és élvezni azt, hogy mindenki rám figyel és az van amit én szeretnék. De ha már érzik, hogy én vagyok úgymond a "csapatvezető" az már bőven elég lenne..Segítség?:/
2011. nov. 12. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Tisztaban kell lenned a napi esemenyekkel, tudj mirol tarsalogni. Jo humorerzekkel kell hogy rendelkezz. Ne nezd le egyik tagjat sem a tarsasagnak. Viselkedj tiszteletudoan mindegyikkel. Legyel segitokesz es hu.

Ha arra vagysz hogy mindenki azt akarja amit Te akarsz, akkor nem leszel csapatvezeto, sot meg egy kivant tagja sem a csapatnak. Kommunikacio nagyon fontos, igazsagosnak is kell lenni. Nyilt termeszet is kell.

2011. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ebbe nem segít bele a stílus, az öltözködés meg hogy minden embert megáldott a sors valamilyen saját természettel, és az vonzó, vagy dominanciát sugárzó?
2011. nov. 12. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
De igen, csakhogy ha az lennél természetednél fogva, az már kitűnt volna.
2011. nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ahaa értem:)
2011. nov. 12. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!