Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyetemisták, fősulisok,...

Egyetemisták, fősulisok, albisok! Vannak problémáitok a lakótársaitokkal? Milyen jellegűek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első lakótársam a főbérlő volt, ő egy cseppet nem adott a tisztaságra, idővel meguntam, hogy utána takarítok és elköltöztem. A következő lakótársam problémásabb volt, tekintve hogy hol fizetett, hol nem, de inkább nem. Utána a tesómékkal laktam együtt, de nem is fértünk el négyen a kis lakásban, és a tesóm meg a párom nem jött ki, úgyhogy inkább ők elköltöztek a barátjával, mi meg megvettük a lakást.
2011. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:)

Örülj neki,hogy megszabadultál tőlük:)

2011. nov. 13. 08:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én laktam már jópár arccal.


Az első még a főiskolán nem mosogatott és kiröhögött, hogy én úgyis mindig megcsinálom. Aztán ő becsajozott én rákaptam a fűre. Utána ő mosogatott.


Laktam egyszer egy állatorvossal. Ő a konyhában műtötte a kutyákat. Mindig gyógyszerszag volt és vérfoltok. Ja és nem kefélte le a WC csészét pff..


Egyszer egy lánnyal laktam és mindig kicsit loptam a sajtjaiból és egyéb kajájából. 2 évig ment ez így. Aztán mielőtt férjhez ment pár hónapra hozzánk költözött a vőlegénye s hozták a macskájukat is. Az mindig nyávogott hajnalonként. Megelégeltem és szóltam, hogy valamit csináljanak. Válaszként megkaptam a 2 évi bűnlajstromomat felsorolva a csajtól, például a kajalopásokat. De azért még jóban vagyunk. A cica még él :)


A feleségem eleinte többszáz(!) darab ruháját tartotta a földön a lakásban. És reggelente 3-4szer átöltözött. Amik nem tetszettek a földön landoltak. Nemcsak rendetlenség volt, de a használt ruhák szaga sem volt túl jó. Szerencsére ez mára teljesen megváltozott. Most jó illat van itthon :)

2011. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:D

Én most tartok a hetediknél.

A nem takarítás,éjjel ordítozás,zenebömböltetés,kajalopás nálunk is megvolt,mindig eltűnt a sütim:(

2011. nov. 24. 13:50
 5/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok megint. Próbáld meg összeszedni tételesen, hogy mit szeretnél másképp. Lakótársnak elétesz, megkérdez jó lesz-e? Ha nem, akkor listával másik lakótársak keresése.


És az nem lehet, hogy mindig csibészekkel barátkozol? :)

2011. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Eddig mindig idegenek közé mentem,nekik megfelelt a hűtőben rohadó kaja,hajszál a konyhaasztalon,egymás ágyában zabálás-fekvés...én meg kényes vagyok az ilyesmire eléggé....a mostani egyébként jó,semmi gáz :)))

Csak kíváncsi voltam,ki miket élt meg.Olyan klasszak ezek az egyetemi évek! :D

2011. nov. 25. 19:08
 7/11 A kérdező kommentje:

Jaj,azt nem írtam,hogy mind a hét lány volt:D

Gondolkodtam,hogy az új lakásba csak hímnemű jöhet.Igaz,hogy három naponta fürdik és a sarokba hajítja a zoknit,a tejeszacsi fülét a kuka mellé és nem hajtja le a wc deszkát,de legalább nem énekel,nyávog,depizik,hisztizik menstruál:PPP

2011. nov. 25. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:

3-as,5-ös újra. Tényleg azt én is megfigyeltem, hogy a csajok `meglepő mértékben` el tudnak menni igénytelenbe!

Azt hiszem a legdurvábbat is egyszer egy lánynál láttam.


Ismerettségi körből összebarátkoztunk és hát egy éjjel nála landoltunk (szex). Szólt előtte, hogy nagy a kupi. Jól van, nem gond, nem ezért megyünk. Szerencse, hogy ittunk előtte.. Penész, bűz, összecsomósodott hajszálak az egész lakásban, ragadós padló, összevissza hányt dolgok, por, zsíros ágynemű, macskahugyszag, leszakadt mosdókagyló, összehugyozott WC csésze és környéke. Toleráns vagyok, de az tényleg csúnya volt.


Aktus közben a macskája pedig egyfeszt rajtunk mászkált.

Reggel menekültem, persze mindegy volt már.


Pár évvel később, elköltözött onnan és vett magának egy lakást. Találkoztunk, elhívott, mentem. A saját lakásában egyedül ugyanez. Még a macska is megvolt.


Nem tudom hova tettem az eszem :)

2011. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Te meg meg***tad?????

Szép vagy te is:DDDD

2011. nov. 26. 16:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg, bass7a meg :) Elég fölösleges volt.
2011. dec. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!