Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért vannak komplexusaim a...

Miért vannak komplexusaim a származásom miatt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy német származású vagyok egy kevés orosz beütéssel , édesanyám német , édesapám magyar-orosz.És ez a származás eléggé látszik rajtam és jópárszor megkaptam a náci és a "korcs" kifejezést olyanoktól akik teljesen magyar származásúak.És ez eléggé rosszul esik.Már a hajamat is átfestettem sötét színűre.Egyszerűen nem érzem jól magam az emberek között , sosem voltam egy közösségi ember.Járjak pszichológus?


17/F


2011. nov. 28. 10:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, szerintem inkább csak próbálj más közeget találni, mert egyértelműen nem veled van a baj, hanem a környezeted ostoba.
2011. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

szerintem lehet h egy próbát megér

az h piszkálnak, az az ő problémájuk, tekints rájuk úgy mintha betegek lennének ;)

2011. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
En is felig nemet vagyok,de en mar buszke vagyok ra! Legyel te is az!
2011. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

és az elsőnek is igaza van, nem veled van a baj

2. voltam

2011. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Naés, nekem is totál orosz "fejem" van, már sokszor megkaptam, hogy "te nem vagy véletlenül orosz"? Van ilyen, letojom. Tedd te is ezt.
2011. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Legyél büszke rá inkább.
2011. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Legyél rá büszke. :)
2011. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Állítólag apai ágról a német vérvonal nálunk is befigyel, de nem érdekel. Azon kívül, hogy szőke a hajam, kék a szemem és német vezetéknevem van, nem mutatkozik meg semmi másban. Magyar vagyok, magyarul gondolkodom, a magyar kajákat szeretem stb. A nevemmel is csak az állandó szívás van, mert mindig le kell betűzzem és még így is elcseszik. 11 betű és abból csak 2 magánhangzó. Nem, nem Rothschild, még csak véletlenül sem...
2011. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Örülj neki és légy rá büszke. Mindkettő nagy európai nép..mindkettőnek lesz még szerepe a történelemben. Várjuk csak ki, hogyan.

Egyébiránt most én - akiben német, török, örmény és spanyol vér keveredik..magyarrá! - hová legyek és mit csináljak?! Megmondom rögtön: örülök mindegyiknek. Élvezem, amit tőlük kaptam - és azt, hogy magyar vagyok (általuk). Mert olyan gyönyörű ez..

2011. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%

Mar ne haragudj, de hogy latszik rajtad "ez a szarmazas?" Feher bor, vilagos haj? A magyarok sem sotetek.

Buszke leszel meg a kevert verre. Nem tudod, hogy minnel tobb keveredes, annal szep az ember? Nezz meg kulfoldi modelleket, (ferfiakat is) szineszeket, kis gyerekeket. Nem hiaba mondjak a zsidokra hogy rondak. Azert mondjak rajuk, mert ok nem keverednek, csaladba marad minden, meg a gyerekcsinalas is.

2011. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!