Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy függ össze a származásom...

Hogy függ össze a származásom azzal, hogy "pénzéhes" vagyok?

Figyelt kérdés
Én orosz vagyok, de 5éves korom óta Budapesten élek szüleimmel. Van egy szerelmem aki egy hete megkérte a kezemet. Nos néhány ismerőse, akik addig sem igazán kedveltek folyton azt mondogatják, hogy csak a pénzéért vagyok vele és azért akarok hozzámenni. Ilyeneket mondanak, hogy "Pénzéhes orosz kva...Az orosz ribancok csak kihasználják a szépségüket, hogy lehúzzák a pasikat...stb. Először is, soha életemben nem akartam mások hátán meggazdagodni. Igaz, hogy a vőlegényem elég jó anyagi helyzettel rendelkezik, bár még nagyon fiatal nem is az ő pénze. De engem az sem érdekelne, ha szegény lenne. ŐT szeretem, nem a pénzét! A másik pedig az hogy miért függ össze az oroszsággal, hogy valaki pénzéhes? Egyáltalán nem értem őket.
2010. dec. 13. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
jaa, hát üdv Magyarországon...
2010. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Én se értem őket, ne aggódj. :) Buták sajna... Ne törődj velük.
2010. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Magyarországon mindenkinek mindig utálnia kell valakit. Kicsit más vagy, az egész ország kiutál. Szinte én már utálok is itt élni. Nem az ország miatt, mert magát az országot szeretem, csak a benne lakók nagy részét nem bírom.
2010. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

"Az orosz ribancok csak kihasználják a szépségüket, hogy lehúzzák a pasikat...stb"


Persze, hogy ezt mondják... a randa csajok, akiket a kutya sem akar elvenni, meg a lúzer pasik, akik nem hogy szép, hanem még elfogadható partnert sem képesek találni maguknak.

Sz...rj a fejükre. Ha elégedettek lennének a saját életükkel, nem a tieteken agyalnának.

2010. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
tudod Mo. olyan, hogy dögöljön meg a másik tehene is, ha 10 ft-tal több van a szomszédnak tuti lopta, te meg pénzéhes orosz k...va vagy. Szokjál hozzá.
2010. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Nyugi,a románokra is ezt mondják! :D

Ne is törődj vele!

2010. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem csak a származással függ össze. Ma már mindenkire rámondják,hogy pénzéhes, akinek gazdagabb a párja. Láttam, már olyan kapcsolatot, amiben volt igazság, de sok olyat, amelyikben nem. Csak az emberek irigyek! Nem kell foglalkozni senkivel.

Mondjuk az is igaz, hogy bennem is erősen megjelenik a kétely, amikor egy gyönyörű huszonéves lány egy nála 20-30 évvel idősebb, elhízott, sebhelyes fasziba "szerelmes", hogy valóban az-e!

De pl. a barátnőm erre tökéletesen rácáfolt. A férje 15 évvel idősebb nála, és hát még azt sem mondanám,hogy egy fokkal szebb az ördögnél a pasi. Tehát gondolom,hogy nem a külseje fogta meg anno a barátnőmet. 11 éve vannak együtt és a barátnőm imádja. Szült neki egy kisfiút, aki most már 10 éves. Nagyon szépen, szeretetben élnek. Ennyire már ismerem a barátnőm,hogy tudjam, nem tudna a párjáról így beszélni, ha nem szeretné. Szóval gondolom nagy motiváció volt a pénz, amikor összejöttek, de utána annyira megszerette, amennyire maga sem gondolta volna! Szóval van ilyenre is példa!

2010. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Itt mindenki ilyen mikor sikeresen pályázaton verseimmel országosan nyertem első helyezést a szomszéd néni megkérdezte kit szoptam ezért le? Szóval itt ilyenek az emberek...
2010. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 13. 16:49
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
A párom 90ezer forintot keres és tíz évvel idősebb nálam. Amint meghallják a korkülönbséget egyből elkönyvelnek pénzéhes kitartott k.urvának. Hát LOL.
2010. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!