Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Más családokban hogyan pisilne...

Más családokban hogyan pisilnek a férfiak otthon, ülve vagy állva?

Figyelt kérdés
Van az ismeretségi körben és a családban is ahol megvan tiltva a férfiaknak, hogy álva pisiljenek, mert a csészéből kicsapódik a pisi. Másoknál mi a szokás?
2011. dec. 1. 16:02
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
53%
Egyik exem ülve csinálta, de a második mozzanat, miszerint kicsit le is kell nyomni a műszert, nem volt meg, ezért rendszeresen kipisilt a deszka és a fajansz közötti résen, bele a nadrágjába....pfúj.
2011. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

# 21/21

Hát igen, ülve se biztos a siker. :D

2011. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Páromat megkértem, hogy ülve pisiljen, ha már nekem kell takarítani a wc-t, meg úgy általában mindent. Eleinte nem tetszett neki, de most már hozzászokott, sőt, megszerette, és már akkor is ülve pisil, ha hazamegy a szüleihez.
2011. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
56%

Én nemrég költöztem össze a barátommal, és elsőre meglepődtem, hogy leült pisiléshez.

22 év alatt a bátyám mindig állva végezte dolgát, és hát nem takarított maga után. Hogy utáltam, fujj.

Úgyhogy én értékelem, hogy a barátom leül. :)

2011. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
60%
Természetesen állva. Mert megtehetem :)
2011. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
36%

A párom ülve. Én nem kértem ezt tőle, de nagyon értékelem.

Otthon a családban az állva pisilés volt a divat, de tény, hogy anyukám építtetett is egy külön "fiúvécét", mert bizony kicsapódik. Ha jól sejtem, aki azt mondja, hogy bele céloz, az nem nagyon takarított még: nem az a gond, hogy mellécsurgat az ember, hanem hogy ha magasabb, akkor fröcsköl. Ebből kap a tető, a padló, a fal, meg úgy egyáltalán minden, ha van mellette kézmosó, akkor a törölköző is. Guszta..


Aki azt írta, hogy szerinte nem megy mellé, annak ajánlom, hogy néhány hétig vállalja át a vécé takarítását. Meg fog lepődni...

2011. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 .:Laci:. ***** válasza:
attól függ, hogy mennyire van kedvem állni, sokszor inkább azért ülök mert kényelmesebb és közbe a fejem is támaszthatom :D reggelente meg alap, hogy ülve olyankor még nem bírok állni...és a hideg ülőke meggátolja a visszaalvást :)
2011. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
49%
Én állva szoktam pisálni. A mosdóba. Egy igazi férfi így csinálja.
2011. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
35%
Nem lógatom a pocsömet oda, ahova mások szarnak.
2011. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Te is oda szarsz.
2011. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!