Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, nők! Szoktatok kint,...

Lányok, nők! Szoktatok kint, az utcán, vagy csak természetben pisilni?

Figyelt kérdés
Engem zavar ha egy nő ezt csinálja, és barátnőm sajnos előszeretettel csinálja. Este hazafele menet árnyékosabb részeken is az utcán. Ez kicsit kiábrándít egy nőből. Ti is szoktatok efféléket csinálni?
2011. dec. 5. 14:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Részegen egy bokor mögé éjszaka. akkor már nem vagyok képes sok mindenre...
2011. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább hazaviszem, otthon a wc tiszta, nem szedek össze semmi fertőzést.
2011. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 vacak626 válasza:
férfiaknál is ugyan olyan gusztustalan. Talán mert férfi vagy ezt nem látod olyn gusztustalannak, de szükség esetben nekünk is fontos,hogy pisiljünk. Bár én azért vároban be kéreckednék egy üzlet WC-jébe
2011. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nálam előfordult városban is meg erdőben is. Városban éjjel susnyásos vasút melletti részen,ahol nem láttak, erdőben meg bárhol,ahol nincs "főútvonal".Ja és kocsiból kiszálva bokor mellé begyalogolva is,országút mellett.Párom semmi kivetnivalót nem talált benne,sőt őrködött :)
2012. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Előfordult már 1x erdőben, de inkább szorítom rosszul létig. Pasinál miért érthető és miért kevésbé gusztustalan? Ők még meg is fogják közben a nemi szervüket.
2012. jún. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Miért kérdező elmondom neked hogy én többször láttam közterületen hajléktalant letolt gatyával sz.rni,kb 1000 ember elött a virágágyásba.

Régen voltak nyilvános wc-k,ilyen zöld bódék voltak és egy 20asra kinyílt és be tudtál menni.

Londonban ilyenek ma is vannak csak szenzorosak,már az ajtóhoz sem kell érned,illetve a metrókban is több tucatnyi személyes budik vannak.

Budapesten 1-2 nyilvános budit tudok,itt nálunk sajnos oda kell állnod valahová az utcán,vagy jó szokás szerint a mekibe mész,de az pont arra is való.

2012. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Benzinkút akad úton útfélen ott ingyenes és nem kérdez senki semmit,tankolni se kell.Erdőben persze a nyulakat nem fogja zavarni.
2012. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát hogy nektek mekkora próblémáitok vannak. Ha nem látta senki se akkor egészségére!
2012. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ember, inkabb orulnel, hogy ilyen baratnod van! Mas mit meg nem adna erte! Szerencsere az enyem is ilyen, multkor meg a buszvegallomason is megtette. Semmi gusztustalan nincs benne. "Ha menni kell, hat menni kell." ENNYI
2016. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!