Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A mai világban tényleg baleksá...

A mai világban tényleg balekságnak számít, amit tettem?

Figyelt kérdés
Egy pláza mosdójában találtunk 2 barátnőmmel egy pénztárcát kb. 15000 forinttal. Mikor mentünk kifele, egy anyuka jött szembe a kislányával és mivel csak mi voltunk bent, tőlünk kérdezte, nem találtunk-e egy pénztárcát. A tárca a barátnőmnél volt, én mondtam, hogy de igen, megtaláltuk, a barátnőm vissza is adta neki. De aztán mikor kijöttünk, a barátnőim nekem estek, hogy hogy lehetek ilyen balek, egy csomó mindent vásárolhattunk volna abból a pénzből, ha letagadom, hogy nálunk van. Teljesen ledöbbentem. Ez tényleg balekság? Velem van a baj, hogy én ezt tartom normálisnak?
2011. dec. 11. 11:18
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Ha a barátnőid ilyen "nagy arcok" hogy képesek lennének ellopni akkor ennyi erővel miért nem lopnak pénztárcát huzamosan??? Jól tetted ezt és nemes cselekedet volt ne legyen bűntudatod,,, inkább a barátnőidnek legyen bűntudata!!
2011. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!